Fame stream free. Jak oglądać walki online za darmo?

Jak oglądać Fame MMA online za darmo. Transmisja dostępna jest w systemie PPV, a darmowy live streaming z dwóch pierwszych walk za darmo udostępnia federacja na swoim kanale Youtube Fame MMA.

Fame Reborn online. Live stream w internecie

Gala Fame MMA 20, czyli Fame Reborn, na żywo odbędzie się 9 grudnia o godzinie 20:00. Transmisja dostępna jest w systemie PPV. Koszt dostępu do streama kosztuje 34,99 lub 39,99 zł. Początek o 19:30.

Jak oglądać Fame online za darmo? Studio oraz dwie pierwsze walki dostępne są na YouTube. To jedyny legalny sposób, aby oglądać FAME MMA stream free. Aby obejrzeć całą galę należy wykupić dostęp na Fame MMA TV.

Jakie walki na Fame MMA?

W walce wieczoru odbędzie się widowiskowe starcie bokserskie dwóch na dwóch, gdzie Sylwester Wardęga i Wojtek Gola zmierzą się z duetem Sebastiana Fabijańskiego i popularnego aktora, Tomka Olejnika. To bez wątpienia moment, na który czekają wszyscy miłośnicy sportów walki – nietypowa konfrontacja, która z pewnością dostarczy mnóstwo emocji.

,

Na karcie głównej pojawią się również inne fascynujące starcia. Piotr „Szeli” Szeliga stanie do walki z Patrykiem „Bandura” Bandurskim, obiecującym streamerem, który zyskał uznanie po udanym debiucie. To starcie dojrzałego doświadczenia kontra nowoczesnego podejścia do sportu.

Niezwykłe zestawienie stylów zobaczymy w pojedynku Macieja „Striczu” Sulęckiego i Normana „Stormin” Parke’a, gdzie obaj zawodnicy będą rywalizować zarówno w boksie, jak i K-1. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć, jak różne dyscypliny spotykają się na jednej arenie.

Warto również zaznaczyć pojedynek między Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem a „Koro” (Kornel „Koro” Regel), gdzie raper zmierzy się z freestylem na ringu. Galę uświetni także walka Dariusza „Daro Lew” Kaźmierczuka z Norbertem „Dis” Gierczakiem w starciu MMA.

Jednym z najbardziej oczekiwanych starć wieczoru będzie pojedynek Dominika „Japońskiego Drwala” Zadory i Michała „Wampira” Pasternaka, łączącego świat kickboxingu z MMA. To bez wątpienia konfrontacja dwóch różnych światów, która przyciągnie uwagę fanów obu dyscyplin.

Karta walk Fame MMA

Jakie wali zobaczą widzowie, którzy zasiądą w Atlas Arenie lub na transmisji online?

 • Sylwester Wardęga & Wojtek Goła – Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik: walka wieczoru / Boks
 • Patryk Bandurski – Piotr Szeliga
 • Norman Parke – Maciej Sulęcki
 • Amadeusz Roślik – Kornel Regel
 • Dariusz Kaźmierczuk – Norbert Gierczak
 • Dominik Zadora – Michał Pasternak
 • Elizabeth Anorue – Natalia Korgol
 • Jakub Maślanka – Grzegorz Gancewski
 • Natan Marcoń – Adrian Polański
 • Iga Kozińska – Weronika Malinowska
 • Marcin Wrzosek – Tomasz Gromadzki
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo