Figury Geometryczne szlaczki

Szlaczki z figurami geometrycznymi do druku. Darmowe karty pracy w pliku PDF z różnymi figurami. Zadaniem ucznia jest rysowanie po śladzie. To świetne ćwiczenie grafomotoryczne.

10
Szlaczki do druku - przedszkole

Zestaw szlaczków do druku 119 stron w PDF

119 stron ze szlaczkami do druku o zróżnicowanym poziomie. Od najprostszych, po skomplikowane rysunki.
8 zł10 zł KUP TERAZ
Darmowe szlaczki z cyferkami pobierzesz poniżej.

Karty pracy ze szlaczkami z figurami geometrycznymi zawiera 10 wierszy do nauki rysowania po śladzie: rombu, kwadratu, trapezu, trójkąta i koła. Użytkownik może ćwiczyć swoje umiejętności rysowania i doskonalić precyzję, a także poznawać podstawowe figury geometryczne. To idealne narzędzie do nauki rysowania i rozwijania sprawności manualnej.

Na jednej karcie pracy znajduje się pięć różnych figur, w nieco większym rozmiarze. Druga karta praca wymaga większej precyzji, ponieważ składa się z dziesięciu wierszów, co czyni każdą figurę geometryczną mniejszą.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również darmowe karty klamerkowe z figurami geometrycznymi. Na 12 kartach dziecko musi zaznaczyć odpowiednią figurę, odpowiadającą kształtowi podanemu na środku karty. KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ KARTY KLAMERKOWE Z FIGURAMI GEOMETRYCZNYMI.

,

Pobierz szlaczki z figurami geometrycznymi

Oto jak prezentują się ćwiczenia grafomotoryczne z figurami geometrycznymi.

Zachęcamy również do pobierania innych szlaczków do druku, które dostępne są w naszym serwisie za darmo.

Pobierz “Szlaczki do druku”

szlaczki.pdf – Pobrano 15176 razy – 496,50 KB
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo