Film Buddy online. Gdzie obejrzeć „Dzieciak 98”, czy będzie na Netflix?

Gdzie obejrzeć film Buddy „Dzieciak 98” online? Najnowsza produkcja znane Youtubera trafiła do king, ale sporo osób szuka całego filmu w internecie na VOD. Czy produkacja trafi na Netflix, HBO Max lub inną platformą streamingową?

„Budda. Dzieciak 98” od 21 marca w kinach

Budda to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego kanał poświęcony motoryzacji subskrybuje obecnie ponad 2,26 mln internautów, a każdy z ostatnich filmów ma ponad dwa miliony wyświetleń.

W ostatnich tygodniach głośno było o loterii „Siedem Aut” przygotowanej przez Buddę, gdzie do wygrania były samochody. Potem pracował on nad przygotowaniem pełnometrażowego filmu dokumentalnego, który 21 marca trafił do kin.

Oto zwiastun:

,

Ciekawostką jest fakt, że niedawno odbył się przedpremierowy pokaz dla kilkuset fanów. W jego trakcie również nagrywane były ujęcia, które trafiły do ostatecznej wersji filmu.

Zainteresowaniem dokumentem „Dzieciak 98” jest bardzo duże. Gdzie obejrzeć film Buddy?

Budda. Dzieciak 98 online. Gdzie obejrzeć film Buddy w internecie?

Większość fanów Buddy wybierze się na film do kin i śmiało można zakładać, że pobije on rekordy oglądalności. Obejrzeć go można zarówno w większych, jak i mniejszych kinach.

Gdzie obejrzeć film Buddy w internecie za darmo? Niestety nie ma co liczyć, że „Dzieciak 98” będzie dostępny na Youtube. Tam pojawiają się nowe produkcje Youtubera, ale ten dokument obejrzeć można póki co tylko w kinach.

Czy film „Budda. Dzieciak 98” na Netflix będzie dostępny? Budda zabrał na ten temat głos. „Ciężko to przewidzieć już dziś. Wszystko zależy w głównej mierze od wyniku filmu w kinie! Negocjacje z takimi gigantami jak NETFLIX to są bardzo ciężkie i długie tematy. Jeśli film odniesie sukces, to sami się zgłoszą. Ja nie mam ciśnienia – ja FOCUS na YT” – napisał Budda na Instagramie, odpowiadając w sesji Q&A.

Oprócz Netfliksa zainteresowane filmem „Budda. Dzieciak 98” mogą być również inne platformy VOD: HBO Max, CDA, SkyShowtime, Disney+, Amazon Prime Video.

Film Buddy za granicą

Największy problem z obejrzeniem filmu mają oczywiście widzowie przebywający poza granicą Polski. Dlatego to właśnie oni szukają filmu Buddy online za darmo i liczą, że trafi on na VOD Netflixa. Sam Youtuber przekazał dobre informacje, że być może dokument będzie emitowany również w zagranicznych kinach. „Dystrybutor twierdzi, że trwają działania, dzięki którym filmy będą w zagranicznych kinach, gdzie najwięcej Polonii” – przekazał Budda.

O czym jest film „Dzieciak 98”

„Dzieciak 98” to nie będzie typowy film biograficzny. Ma on odsłonić kulisy Youtube oraz branży motoryzacyjnej. Z pewnością pojawi się wiele ciekawych materiałów, których do tej pory nie widzieliśmy. – Ten materiał to NIE jest moja biografia (za młody jestem – poza tym to nie mój klimat). Film oczywiście opiera się na przykładzie mojego kanału, jest tam więc również wątek osobisty / przeszłości… Natomiast nie jest on ani kluczowy, ani dominujący. W filmie możecie spodziewać się masy treści, które zobrazują, jak wygląda backstage tworzenia YOUTUBE. Krytycy oceniają go najczęściej słowami ”motywacyjny” oraz ”zaskakujący” (to nie moja opinia)” – napisał Kamil Labudda na swoim Instragamie.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo