Finał Top Model 2022 online. Oglądaj za darmo na żywo. Kiedy powtórka?

Finał Top Model 2022 na żywo już w środę 7 grudnia. Gdzie i jak oglądać odcinek online za darmo? Kiedy powtórkę finału Top Model wyemituje TVN?

Finał Top Model 2022 – finalistki

Czas na finał 11 sezonu Top Model. W środę 7 grudnia 2022 poznamy zwyciężczynie. Oglądaj odcinek na żywo lub Top Model online. W finale rywalizować będą Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Klaudia Nieścior. – Nie zabraknie pokazów znanych projektantów, muzycznych występów, gości specjalnych i ogromnych emocji – czytamy w zapowiedzi finału Top Model 2022.


Źródło: x-news

Sesje, pokazy mody, wyjazdy, zadania aktorskie – jedenasty sezon „Top Model” dostarczył widzom wielu wrażeń. Rywalizacja była niezwykle wyrównana, ale na ostatnim etapie o zwycięstwo zawalczą tylko trzy finalistki: Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Klaudia Nieścior. Która z dziewczyna zaskarbi sobie sympatię widzów i zwycięży w głosowaniu? 

W trakcie finału kreacje Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego i duetu MMC zaprezentuje czternastu uczestników jedenastego sezonu „Top Model”. Podczas odcinka na żywo wystąpią Bryska, Michał “Fox, Król, Piotr Rogucki i Karaś oraz Grzegorz Hyży. Całość poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Na fotelach jurorskich zasiądą Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny – Anja Rubik.

,

W dniu finału w TVN, TVN Style można obejrzeć wiele materiałów z przygotowań do finału.

Finał Top Model na żywo. Kiedy powtórka?

Finałowy odcinek Top Model na żywo już w środę 7.12. To widzowie zadecydują o zwycięstwie. Oczywiście zobaczymy również sesje zdjęciowe oraz pokazy mody. Początek o godzinie 21:35. Tuż po tym jak poznamy zwyciężczynie, czyli około godziny 23:05 w TVN Style rozpocznie się odcinek podsumowujący finał Top Model 11.

Ponadto 14 grudnia wyemitowany zostanie bonusowy odcinek z niepublikowanymi do tej pory materiałami z programu.

Jak oglądać Finał Top Model online za darmo?

Finał Top Model online na żywo można obejrzeć za darmo. TVN stream w internecie umieszcza za free na platformie WP Pilot. Transmisja dostępna będzie również na platformie Player, gdzie można obejrzeć również powtórki wszystkich odcinków. Trafi tam również oczywiście finał.

Powtórka finału Top Model 2022 w telewizji TVN wyemitowana zostanie w sobotę 10 grudnia o godzinie 15:15.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo