Finał Top Model na żywo online. Gdzie oglądać za darmo w internecie?

Finał Top Model online za darmo można obejrzeć legalnie. Gdzie znaleźć live streaming? Do finału Top Model 12 dostali się Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda.

Finał Top Model na żywo

Finał dwunastej edycji Top Model odbędzie się w sobotę 25 listopada 2023 roku o godzinie 20:00. Będzie to odcinek na żywo, w którym m.in. to widzowie zdecydują o tym kto wygra. Top Model można oglądać w telewizji TVN.

Gdzie oglądać finał Top Model 12 online za darmo?

Sporo osób zamierza oglądać finał Top Model online za darmo. Live stream można znaleźć na WP Pilot oraz w aplikacji Player. Powtórka dostępna będzie na Playerze.

Finaliści Top Model 12 to: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda. Kto wygra i znajdzie się na okładce magazynu „Glamour”. Sesja odbyła się w Brazylii, a jej efekty będzie można zobaczyć podczas sobotniego finału.

,

Finałowy odcinek 12. sezonu „Top Model” poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Finaliści wykonają zadania, które ocenią prowadząca i jurorzy: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny Gosia Baczyńska.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo