Francja Maroko online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Francja – Maroko online za darmo. Transmisja z mistrzostw świata w piłce nożnej dostępna jest na trzech kanałach TV: TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Live stream w internecie obejrzeć można za free. Linki znajdują się poniżej.

Oglądaj transmisję w internecie:
– SPORT.TVP.PL <- KLIKNIJ TUTAJ
– WP PILOT <- KLIKNIJ TUTAJ

Francja – Maroko online za darmo. Live stream w internecie za free

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej można oglądać za darmo w internecie. Mecz Francja – Maroko online za darmo jako stream udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacje mobilne TVP Sport i TVP GO, a także WP Pilot. Ta opcja zalecana jest przede wszystkim dla osób przebywających za granicą.

Transmisja z meczu Francja – Maroko na żywo. Gdzie oglądać w TV?

Mecz Francja – Maroko na żywo pokaże telewizja TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Transmisja TV rozpocznie się o godzinie 20:00.

,

Spotkanie Francja – Maroko skomentują Mateusz Borek i Janusz Michallik.

Kto zagra w finale? Francja czy Maroko, które osiągnęło historyczny rezultat? Faworytem są oczywiście Francuzi, ale o tym, że Marokańczyków nie można lekceważyć przekonała się m.in. Portugalia, która odpadła z nimi w ćwierćfinale.

Na zwycięzcę tego spotkania w finale czeka już Argentyna, która we wtorek pokonała Chorwację 3:0. Przegrany zagra z Chorwatami o brązowy medal MŚ 2022.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo