Gdzie na wakacje z rocznym dzieckiem w Polsce?

Wypoczynek z dzieckiem jest możliwy. Warto zorganizować sobie taki wyjazd i odpocząć miło z rodziną. Na taki wyjazd wybiera się cała rodzina, czyli matka, ojciec, roczne dziecko, czasami jeszcze drugie, starsze, dziecko. Jeśli na organizację wyjazdu pieniędzy brakuje to jest taka możliwość, jak pożyczki na raty Saverium. Dzięki nim można pożyczyć 3000, 4000 zł lub więcej i wyjechać na tydzień lub dwa.

Coraz więcej miejsc organizuje wakacje dla rodzin

Zorganizowane turnusy trwają tydzień, dwa lub trzy. Za wczasy zorganizowane sporo się płaci. Samodzielnie można zorganizować wyjazd szybko oraz niedrogo. Jest to naprawdę dobry wybór dla każdego. Za siedem dni dla dwóch osób i dziecka płaci się około 1000 złotych bez wyżywienia. Wyjazd z wyżywieniem jest o wiele droższy i niewiele osób na niego stać. Jest to sprawa jak najbardziej realna. Na taki wydatek stać każdego, a jeśli nie stać, to pożyczki na raty Saverium chętnie przyjdą z pomocą. 

Morze, jeziora lub góry

Pokoi dla rodzin z dziećmi jest wiele – w górach, nad morzem czy nad jeziorami w Polsce można tak odpoczywać. Jest to dobre rozwiązanie. Nieraz wystarczy pojechać 100 czy 200 km, aby znaleźć piękne miejsce na relaks. Pokój powinien być duży i wygodny, z łóżeczkiem dla dziecka i krzesełkiem do karmienia maluszka. Coraz więcej pensjonatów i hoteli takie udogodnienia przeprowadza. Jest to naprawdę sprawa godna uwagi i warto poszukać dobrego miejsca. Najlepiej wybrać miejsce z windą lub pokój na parterze, z dala od hałaśliwego centrum, blisko morza czy jeziora. Relaks nad morzem czy nad jeziorem to doskonały pomysł. Tego oczekuje coraz więcej osób. Najlepiej wybierać małe miasteczka lub rybackie osady. Rodzina z rocznym dzieckiem oczekuje relaksu, ale nie potrzebuje hałasu, dyskotek wokół i hałaśliwego sąsiedztwa. O wiele lepiej jest odpocząć w ciszy i spokoju. Niektóre hotele i pensjonaty nie chcą rodzin z małymi dziećmi zarzucając im, że dziecko płacze, hałasuje i przeszkadza innym. Takie miejsca należy omijać szerokim łukiem. Pokój duży, wygodny, z łazienką i aneksem kuchennym jest najlepszy dla rodziny z dziećmi. Nie trzeba luksusów – ważne są wygoda oraz czystość. W takim miejscu odpoczywa się miło oraz bardzo przyjemnie. Warto zainwestować w taki wyjazd i miło spędzić czas w tym miejscu.

Pod namiotem też można odpocząć

Wyjazd pod namiot z maluszkiem nie jest rekomendowany. Nie będzie wygody, czystości oraz odpowiednich warunków. Najlepszy jest pokój lub mały domek kempingowy, ale taki z łazienką oraz kuchnią. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka wystarczą, aby dobrze odpocząć. Odpoczynek w miłym miejscu pozwoli naładować akumulatory i odpocząć. Nad morzem dobrze jest odpocząć w Mielnie, Władysławowie, ale tylko na obrzeżach tego miasteczka, w Sopocie czy Gdańsku na obrzeżach miasta, blisko zieleni, nie w samym centrum miasta. Karpacz to dobre miejsce, podobnie jak Szklarska Poręba Dolna, aby rodzina nie musiała chodzić pod górę, lecz miała odpowiednie warunki. Mazury to także świetne miejsce do relaksu, które da wiele możliwości odpoczynku. 

,

Jeżeli potrzebujesz wsparcia finansowego w planowaniu rodzinnych wakacji, odwiedź Saverium

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo