Ginny and Georgie sezon 3. Kiedy data premiery, ile odcinków, gdzie oglądać?

GInny and Georgie sezon 3 kiedy data premiery na Netflix? Z ilu odcinków składa się serial i gdzie oglądać odcinki? Zobacz informacje na temat tego serialu i nowych odcinków.

Kiedy Ginny i Georgie sezon 3?

Niespełna dwa lata fani serialu Ginny and Georgie musieli czekać na premierę nowych odcinków. Sezon 1 ukazał się w lutym 2021 roku, a sezon 2 na Netflixa trafił na początku stycznia 2023 roku. To był długi czas oczekiwania na dalsze losy Ginny i Georgie, ale warto było czekać.

Sezon 2 nie obniżył poziomu i zebrał bardzo dobre opinie. Ale co dalej z serialem? Kiedy Ginny and Georgie sezon 3 na Netflix? Tego na razie nie wiadomo. Minęło dopiero kilka dni od premiery. Twórcy serialu obserwują, jak ich produkcja prowadzi w rankingu „Top 10 seriali z dnia dzisiejszego”, a jednocześnie rozważają możliwe scenariusze na sezon 3.

Data premiery Ginny and Georgie 3 nie jest jeszcze znana, ale w maju 2023 oficjalnie potwierdzono, że zamówiono nie tylko sezon 3, ale również sezon 4. Losy głównych bohaterek potoczyły się w ten sposób (bez spoilerów), że ich kontynuacja jest pewna, a wysoka oglądalność nie daje Netflixowi prawa do rozważania anulowania serialu.

,

KIedy więc Ginny and Georgie sezon 2 mógłby się ukazać na Netflix? Naszym zdaniem nie wcześniej niż w 2024 roku. Mając na uwadze prawie dwa lata przerwy pomiędzy dotychczasowymi sezonami, to z pewnością i na sezon 3 przyjdzie nam trochę poczekać.

Ile odcinków ma serial?

Jeśli jeszcze nie oglądaliście przygód Ginny i Georgie, to serial online można obejrzeć na Netflixie, dlatego nie ma konieczności szukania odcinków na CDA. Serial składa się z 20 odcinków (po 10 na każdy sezon). Poniżej znajdziecie opis sezonu 2.

Zwiastun Ginny and Georgie

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 1 – Siema, Zdziry!

Dzieciaki spędzają Święto Dziękczynienia z Zionem, który pomaga Ginny w kryzysie emocjonalnym. Georgia uczestniczy w niezręcznej kolacji z rodzicami Paula.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 2 – Nie rozumiem, dlaczego wszystko cały czas musi być takie okropne

Georgia boi się, że Nick wyjawi jej sekret i zniweczy jej plan dołączenia do śmietanki towarzyskiej Wellsbury. Ginny zostaje chłodno powitana w szkole.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 3 – W co ty pogrywasz, dziecinko?

Georgia planuje zemstę na jednej z matek, a potem otwiera się przed Ginny i opowiada jej o swojej burzliwej przeszłości. Paul wprowadza się do Millerów.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 4 – Wszystkiego najlepszego z okazji moich urodzin

Paul i Georgia sprzeczają się na temat wychowywania dzieci. Ginny urządza domówkę, a Cynthia znajduje miłość w niespodziewanym miejscu.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 5 – Ten lateks to rewelka

Paul wraca do domu ze spotkania z Zionem i dokonuje szokującego odkrycia. Austina odwiedza w szkole niespodziewany gość.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 6 – Wesoły świąteczny odcinek Ginny i Georgii

Robi się gorąco, gdy rodziny Paula i Ziona dołączają do Millerów na świąteczną kolację. Austin szuka prezentów, ale zamiast nich znajduje coś niebezpiecznego.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 7 – Pozwól nam odwalić serenadę

Georgia nalega, aby pójść z Ginny na terapię, gdzie dużo się dowiaduje. Gil chce znów być obecny w życiu Austina, a Georgia znajduje powód do świętowania.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 8 – Słuchajcie! Nadchodzi ciemność!

Nagła zmiana w zachowaniu Marcusa niepokoi jego przyjaciół, a spotkanie z Ginny okazuje się bardzo emocjonujące. Austin jest świadkiem przerażającej sceny.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 9 – Zabiję go

Pilnie strzeżona tajemnica wychodzi na jaw. Joe i Georgia wspominają. Ginny, która ma złamane serce, przypadkiem słyszy coś bardzo smutnego.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 10 – Nie jestem kopciuszkiem

Gil wciąż stanowi zagrożenie, a detektyw Cordova zbliża się do prawdy. Prawda o przeszłości Georgii wychodzi na jaw w najgorszej możliwej chwili.

Po obejrzeniu tych odcinków od razu będzie oczekiwać na Ginny and Georgie sezon 3.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo