Ginny and Georgie sezon 3. Kiedy data premiery, ile odcinków, gdzie oglądać?

GInny and Georgie sezon 3 kiedy data premiery na Netflix? Z ilu odcinków składa się serial i gdzie oglądać odcinki? Zobacz informacje na temat tego serialu i nowych odcinków.

Kiedy Ginny i Georgie sezon 3?

Niespełna dwa lata fani serialu Ginny and Georgie musieli czekać na premierę nowych odcinków. Sezon 1 ukazał się w lutym 2021 roku, a sezon 2 na Netflixa trafił na początku stycznia 2023 roku. To był długi czas oczekiwania na dalsze losy Ginny i Georgie, ale warto było czekać.

Sezon 2 nie obniżył poziomu i zebrał bardzo dobre opinie. Ale co dalej z serialem? Kiedy Ginny and Georgie sezon 3 na Netflix? Tego na razie nie wiadomo. Minęło dopiero kilka dni od premiery. Twórcy serialu obserwują, jak ich produkcja prowadzi w rankingu „Top 10 seriali z dnia dzisiejszego”, a jednocześnie rozważają możliwe scenariusze na sezon 3.

Oczywiście na oficjalne potwierdzenie nowych odcinków oraz przede wszystkim datę premiery będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, to nie ma wątpliwości, że doczekamy się GInny and Georgie 3. Losy głównych bohaterek potoczyły się w ten sposób (bez spoilerów), że ich kontynuacja jest pewna, a wysoka oglądalność nie daje Netflixowi prawa do rozważania anulowania serialu.

KIedy więc Ginny and Georgie sezon 2 mógłby się ukazać na Netflix? Naszym zdaniem nie wcześniej niż w 2024 roku. Mając na uwadze prawie dwa lata przerwy pomiędzy dotychczasowymi sezonami, to z pewnością i na sezon 3 przyjdzie nam trochę poczekać.

Ile odcinków ma serial?

Jeśli jeszcze nie oglądaliście przygód Ginny i Georgie, to serial online można obejrzeć na Netflixie, dlatego nie ma konieczności szukania odcinków na CDA. Serial składa się z 20 odcinków (po 10 na każdy sezon). Poniżej znajdziecie opis sezonu 2.

Zwiastun Ginny and Georgie

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 1 – Siema, Zdziry!

Dzieciaki spędzają Święto Dziękczynienia z Zionem, który pomaga Ginny w kryzysie emocjonalnym. Georgia uczestniczy w niezręcznej kolacji z rodzicami Paula.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 2 – Nie rozumiem, dlaczego wszystko cały czas musi być takie okropne

Georgia boi się, że Nick wyjawi jej sekret i zniweczy jej plan dołączenia do śmietanki towarzyskiej Wellsbury. Ginny zostaje chłodno powitana w szkole.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 3 – W co ty pogrywasz, dziecinko?

Georgia planuje zemstę na jednej z matek, a potem otwiera się przed Ginny i opowiada jej o swojej burzliwej przeszłości. Paul wprowadza się do Millerów.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 4 – Wszystkiego najlepszego z okazji moich urodzin

Paul i Georgia sprzeczają się na temat wychowywania dzieci. Ginny urządza domówkę, a Cynthia znajduje miłość w niespodziewanym miejscu.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 5 – Ten lateks to rewelka

Paul wraca do domu ze spotkania z Zionem i dokonuje szokującego odkrycia. Austina odwiedza w szkole niespodziewany gość.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 6 – Wesoły świąteczny odcinek Ginny i Georgii

Robi się gorąco, gdy rodziny Paula i Ziona dołączają do Millerów na świąteczną kolację. Austin szuka prezentów, ale zamiast nich znajduje coś niebezpiecznego.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 7 – Pozwól nam odwalić serenadę

Georgia nalega, aby pójść z Ginny na terapię, gdzie dużo się dowiaduje. Gil chce znów być obecny w życiu Austina, a Georgia znajduje powód do świętowania.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 8 – Słuchajcie! Nadchodzi ciemność!

Nagła zmiana w zachowaniu Marcusa niepokoi jego przyjaciół, a spotkanie z Ginny okazuje się bardzo emocjonujące. Austin jest świadkiem przerażającej sceny.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 9 – Zabiję go

Pilnie strzeżona tajemnica wychodzi na jaw. Joe i Georgia wspominają. Ginny, która ma złamane serce, przypadkiem słyszy coś bardzo smutnego.

Ginny and Georgie sezon 2 odc. 10 – Nie jestem kopciuszkiem

Gil wciąż stanowi zagrożenie, a detektyw Cordova zbliża się do prawdy. Prawda o przeszłości Georgii wychodzi na jaw w najgorszej możliwej chwili.

Po obejrzeniu tych odcinków od razu będzie oczekiwać na Ginny and Georgie sezon 3.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo