Gra „Ja mam, kto ma?” do druku w PDF: Dodawanie do 20.

Darmowa gra „Ja mam, kto ma?” do druku z dodawaniem w zakresie do 20. Przygotowaliśmy darmowy zestaw w PDF do pobrania i wydrukowania, który pozwoli poćwiczyć i utrwalić dodawanie.

„Ja mam, kto ma?” to niezwykle popularne gry do druku, szczególnie wśród przedszkolaków. Znakomicie sprawdzają się jednak również w klasach 1-3. Mogą stanowić nie tylko świetną zabawę, ale również nieść walor edukacyjny.

Zestaw z dodawaniem do 20 pozwoli uczniom szlifować tą część matematyki w przyjaznej formie. Gra „Ja mam, kto ma?” z dodawaniem składa się z 20 kart do druku.

Jeśli szukasz innych materiałów do druku, to zapraszamy do pobierania darmowych kart z dodawaniem i odejmowaniem w zakresie do 20 oraz większym.

,

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również inne darmowe gry „Ja mam, kto ma?” do druku. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertą na zestaw gier „Ja mam, kto ma?” do druku. To aż dziesięć różnych zestawów, które można zakupić w sklepie drukatek.pl.

10 zestawów „Ja mam, kto ma?” w PDF

10 zł 15 zł
Tylko 1 zł za jeden zestaw w PDF do druku
10 zestawów gier „Ja mam, kto ma?”: Litery, Sylaby, Owoce, Warzywa, Zwierzęta, Dodawanie, Odejmowanie, Dodawanie i odejmowanie, Przedmioty, Ogólna tematyka. Łącznie to aż 224 karty!

Jak grać w grę „Ja mam, kto ma?”

Karty należy rozdać wśród dzieci. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaką posiada liczbę, a następnie pyta kto posiada kartę z wynikiem działania znajdującego się na dolnej części jego karty.

Przykładowa rozgrywka z zestawu z dodawaniem:

Gracz 1: Ja mam 7, kto ma 13-9?
Gracz 2: Ja mam 4, kto ma 18-6?
Gracz 3: Ja mam 12, kto ma 3-2?

I tak dalej. Gra kończy się po wykorzystaniu kilku kart. Warianty gry, ilość kart można dostosować w zależności od ilości dzieci biorących udział w rozgrywce.

Pobierz grę „Ja mam, kto ma? Dodawanie do 20” w PDF

Za pomocą poniższego przycisku możesz pobrać grę za darmo w pliku PDF do wydruku.

Pobierz “"Ja mam, kto ma?" Dodawanie do 20”

Ja-mam-kto-ma-dodawanie-do-20.pdf – Pobrano 33 razy – 1,48 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo