Grand Prix 2022 żużel na żywo. Transmisja TV i online z GP Polski

Speedway Grand Prix na żywo do tej pory można było oglądać w Canal+. Od 2022 roku doszło do sporej zmiany, ponieważ transmisje w TV dostępne będą na TTV. Oczywiście żużel na żywo można obejrzeć również w internecie. Już 14 maja transmisja z GP Polski w Warszawie.

Transmisje ze Speedway Grand Prix. Gdzie obejrzeć?

Żużel w Polsce to bardzo popularny sport, a transmisje mają bardzo dużą oglądalność. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście Speedway Grand Prix. Gdzie oglądać transmisje w 2022 roku? Tym razem nie będzie to telewizja Canal+.

Speedway Grand Prix żużel na żywo można oglądać w internecie na Eurosport Extra dostępnym na platformie Player. Jak uzyskać dostęp do streamu online? Miesięczny dostęp kosztuje 15 zł na 30 dni. W telewizji Eurosport dostępne będą obszerne 40-minutowe skróty z Grand Prix.

Cztery Grand Prix, które odbędą się w Polsce będą transmitowane również w kanale TTV. Pozostałe można oglądać jedynie w internecie.

OGLĄDAJ GRAND PRIX NA PLAYER.PL LEGALNY LIVE STREAM W HD

Wykup miesięczny dostęp w cenie 15 zł i oglądaj legalne transmisje online na platformie Player.

GP Warszawa. Transmisja na żywo ze Speedway Grand Prix Polski

Już 14 maja odbędzie się Grand Prix Polski w Warszawie. O godzinie 12:45 odbędą się kwalifikacje, a zawody rozpoczną się o 19:00. Żużel na żywo w Eurosport Extra na Player będzie można oglądać bez przerw reklamowych. Transmisja z Grand Prix Warszawa również w TTV.

Studio przed GP Warszawa 2022 rozpocznie się o 18:30. Poprowadzi je Jakub Zborowski, a w roli eksprtów wystąpią Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Żużel na żywo komentować będą Michał Korościel oraz Rafał Lewicki.

Terminarz Speedway Grand Prix 2022

W 2022 roku cykl Speedway Grand Prix składać się będzie z jedenastu zawodów. Miało być ich 12, ale odwołano GP Rosji.

W zawodach występować będzie czwórka Polaków: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek oraz Paweł Przedpełski. Ten pierwszy jest zdecydowanym faworytem do wygrania złotego medalu. Rok temu najlepszy był Artiom Łaguta, ale w 2022 roku został wykluczony z SGP.

Poniżej prezentujemy szczegółowy kalendarz Grand Prix 2022. Zapraszamy do oglądania transmisji z żużla na żywo w Player. Już dziś wykup legalny dostęp i oglądaj live streaming w najwyższej jakości.

Kalendarz Speedway Grand Prix w 2022 roku:

 • 30 kwietnia, Gorican (Chorwacja)
 • 14 maja, Warszawa (Polska)
 • 28 maja, Praga (Czechy)
 • 4 czerwca, Teterow (Niemcy)
 • 25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)
 • 13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
 • 27 sierpnia, Wrocław (Polska)
 • 10 września, Vojens (Dania)
 • 17 września, Malilla (Szwecja)
 • 1 października, Toruń (Polska)
 • 5 listopada, GP Oceanii

2 komentarze
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
 1. od paru miesięcy oglądam eurosport w playerze, pakiet się opłaca bo ma się też dostęp do całej platformy, seriali, filmów

 2. Specjalnie wykupilśmy pakiet eurosport w playerze, na pewno będziemy oglądać wszystkie transmisje

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general