Griselda sezon 2. Kiedy data premiery?

Griselda sezon 2 kiedy? Czy powstanie kontynuacja tego serialu, który można oglądać na platformie Netflix? Dotychczasowe odcinki zebrały bardzo dobre recenzje, dzięki czemu serial wskoczył na czołowe miejsce rankingu najchętniej oglądanych produkcji.

Serial od twórców „Narcos”

Serial Griselda to najnowsza oparta na faktach produkcja twórców „Narcos”. Główną bohaterką jest Griselda Blanco, która jest szefową narkotykowego imperium, stworzonego przez nią pod koniec lat 70. w Miami. Sezon 1 składa się z sześciu odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut.

Griselda szybko trafiła na czołowe miejsce rankingu najchętniej oglądanych seriali na platformie Netflix. Opinia na filmweb pozostawia jednak wiele do życzenia. Przy niespełna dwóch tysiącach głosu ocena średnia ocena wynosi 6,3. Najwięcej zastrzeżeń jest do przeinaczenia faktów i zmiany cech Griseldy Blanco.

Griselda sezon 2 kiedy? Data premiery

Przymykając oko na niektóre rzeczy, nie zwracając uwagi na historyczne fakty, to serial ogląda się całkiem przyjemnie. Sporo osób zastanawia się czy powstaną nowe odcinki. Kiedy premiera Griselda sezon 2? Data premiery nie jest póki co znana. Na razie nie podjęto decyzji czy drugi sezon w ogóle powstanie.

,

Wszystko zależy od tego, jaki będzie odbiór serialu w kolejnych tygodniach od premiery.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to pierwsze sześć odcinków można obejrzeć na Netfliksie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo