Gwiazdki do druku. Szablon, kolorowanka, rysunek w PDF

Gwiazdka do druku. Przygotowaliśmy kolorowanki, rysunki i szablony gwiazdki do wydruku. Świetnie sprawdzą się jako kolorowanka, ale można je również wykorzystać jako gwiazdki do wycięcia, pokolorowania i stworzenia dekoracji.

Szablony gwiazd do wydruku to kolejne elementy dekoracji na Boże Narodzenie. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również wiele innych darmowych plików do wydruku. Każda gwiazdka może służyć również jako kolorowanka i element rysunku.

Poniżej prezentujemy darmowe szablony gwiazdki. Można je pobrać i wydrukować pojedynczo, a na dole znajduje się plik PDF do pobrania, który zawiera kontury każdej przygotowanej gwiazdki.

Karty pracy o Mikołaju

PDF do druku
42 strony z kartami pracy o Mikołaju. Poziom zadań jest zróżnicowany, dostosowany do wszystkich grup przedszkolnych. Zestaw zawiera również szablony, kolorowanki i wyklejanki. Karty pracy wysyłane są w pliku PDF do samodzielnego wydruku.

Gwiazda do druku. Szablony do pobrania

Każda grafika dostępna jest za darmo do pobrania i wydruku. Poniżej możesz pobrać PDF, a potem pozostaje Ci już jedynie pokolorowanie rysunku lub wycięcie szkicu i stworzenie gwiazdy z papieru.

,

Pobierz szablony w pliku PDF

Pobierz “Szablony gwiazdy do druku”

gwiazdki-do-druku-rodzicielskieinspiracjepL.pdf – Pobrano 6257 razy – 465,13 KB

Kup na drukatek.pl

Gwiazdki do wydrukowania to wyjątkowy i kreatywny sposób na wniesienie świątecznego nastroju. Od rysowania, kolorowania, wycinania, wyklejania, aż po dekoracje i prace plastyczne – szablony gwiazdki można wykorzystać na niezliczone sposoby. Za pomocą gwiazdek do wydrukowania możesz rozjaśnić swój dzień kreatywną zabawą.

Wystarczy papier, nożyczki i odrobina wyobraźni, aby stworzyć coś wyjątkowego! Tą metodą można wykonać girlandy gwiazd na przyjęcia lub dekoracje do projektów szkolnych. Możesz także użyć szablonu do tworzenia kartek lub toperów prezentowych w różnych kolorach i wzorach. Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o gwiazdy do druku!

Kolorowanki z gwiazdami do wydrukowania są również świetne do pobudzania kreatywności.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo