Herkules ile odcinków? Gdzie oglądać online za darmo?

Serial Herkules online za darmo można oglądać jako live stream z TVN. Powtórki dostępne są w formie VOD na platformie Player. Zobacz ile odcinków ma Herkules, o czym opowiada i przeczytaj streszczenia.

Serial Herkules ile odcinków? Kiedy leci w TVN?

Herkules to nowy serial, który w jesiennej ramówce będzie można oglądać w telewizji TVN. Kiedy leci? Odcinki emitowane są co tydzień – w poniedziałki o godzinie 21:35.

Serial Herkules ile ma odcinków? Sezon 1 składa się z ośmiu epizodów. Czy historia będzie kontynuowana i ukaże się sezon 2? Na odpowiedź na to pytanie jest obecnie za wcześnie.

Powtórki odcinków serialu Herkules

Jeśli nie obejrzycie serialu Herkules w poniedziałek w telewizji TVN, to nie musicie się martwić. Łatwo nadrobicie zaległości. Powtórka ostatniego odcinka Herkules leci w środy o godzinie 0:20 oraz w niedziele o 12:15 w TVN.

,

17 października premiera Herkules odc. 7. Tydzień później wyemitowany zostanie odcinek 8 i będzie to ostatni odcinek.

Oczywiście Herkules VOD również jest dostępny na platformie Player. Należy jednak mieć wykupiony pakiet, który umożliwia oglądanie seriali online. Zachęcamy do zakupu rocznej subskrypcji w atrakcyjnej cenie.

Herkules online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki?

A gdzie obejrzeć odcinki serialu Herkules online za darmo? Jest to możliwe i to w legalny sposób. Nie trzeba szukać na CDA, Dailymotion czy Youtube. W porze emisji serialu w TVN (poniedziałki lub w czasie powtórek) można skorzystać z darmowego live streamingu TVN na platformie WP Pilot.

Jeśli chcecie nadrobić zaległości lub dowiedzieć się co wydarzy się w nowych odcinkach, to poniżej prezentujemy streszczenie odcinków.

Streszczenia odcinków serialu Herkules

Herkules odc. 1

Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak) po raz kolejny oblewa egzamin do szkoły policyjnej. Krytykuje policjantów, którzy jego zdaniem mało profesjonalnie przygotowali część praktyczną egzaminu. Herkules ma ogromną wiedzę kryminalistyczną i niespotykane zdolności analityczne. Niestety dużo gorzej u niego z nawiązywaniem relacji i podstawowymi zdolnościami psychologicznymi, które są niezbędne w pracy śledczego. To właśnie podczas egzaminu po raz pierwszy krzyżują się drogi Herkulesa i policjantki Sylwii Mazur (Weronika Książkiewicz).

Kiedy główna bohaterka wraca na komendę okazuje się, że jej kariera śledcza szybko może się zakończyć. Po emocjonalnej rozmowie ze swoim szefem Jackiem Wojdą (Mirosław Haniszewski), dostaje od niego ostatnią szansę. Jeśli  nie odnajdzie zaginionej kilka miesięcy wcześniej nastolatki Oli Czabaj – zostanie „zesłana” do wydziału gospodarczego. Sprawa zaginięcia dziewczyny wydaje się beznadziejna. Wcześniej zajmowało się nią wielu policjantów, ale niestety z marnym skutkiem. Śledczy założyli, że Ola popełniła samobójstwo. Jednak jej ciała nigdy nie odnaleziono. W desperacji Sylwia szybko przypomina sobie o genialnym analityku, którego poznała w trakcie egzaminu i prosi go o pomoc przy śledztwie. Udział Herkulesa w dochodzeniu musi pozostać tajemnicą. Jak potoczy się ich współpraca?

Herkules odcinek 1 streszczenie

Herkules odc. 2

Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz) opiekuje się Kaziem – synem swojej zmarłej tragicznie siostry bliźniaczki. Stara się spędzać z dzieckiem każdą wolną chwilę. Wkrótce zostaje wezwana do kolejnej sprawy… Pewien mężczyzna wyskoczył z balkonu wieżowca i zginął na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. Zmarły chorował na depresję i miał liczne długi. Sprawa wydaje się pozornie prosta do momentu, kiedy Sylwia odkrywa w mieszkaniu denata ukrytego w szafie kilkuletniego chłopca. Okazuje się, że to syn zmarłego.

Na miejscu zdarzenia pojawia się też Herkules (Rafał Maćkowiak), który zasmakował w pracy śledczego. Tylko na podstawie pobieżnych obserwacji chce udowodnić Sylwii, że policjanci mylą się, zakładając motyw samobójczy. Policjantka nie chce i nie może skorzystać z jego pomocy. Herkules jest rozczarowany. Bardzo chciałby pójść w ślady swojego ojca, który lata temu pracował w policji i zginął na służbie.

Splot okoliczności sprawia, że drogi Herkulesa i Sylwii znowu się spotykają. To nie jedyny mężczyzna, który zaburza spokój w jej życiu. Kiedy w drzwiach mieszkania Sylwii zjawia się skruszony szef z przeprosinami, szybko okazuje się, że ich relacja wykracza daleko poza służbową.

Herkules odc. 3

Herkules nie akceptuje decyzji Sylwii, która nie zamierza już korzystać z jego pomocy. Uważa, że wykorzystano go i porzucono. Udaje mu się zdobyć informacje o poczynaniach Mazur – funkcjonariuszka razem z Wojdą uczestniczą w procesie, będącym ukoronowaniem ich wspólnego śledztwa. Skazanie posądzonego o zabójstwo prostytutki młodego człowieka wydaje się jedynie formalnością. Nowak przychodzi do sądu, po czym nieproszony przez nikogo zabiera głos. Podaje w wątpliwość szereg dowodów, ostatecznie zostaje wyrzucony. Wystąpienie Herkulesa zwraca jednak uwagę ojca oskarżonego, który prosi geniusza o pomoc. Ten rozpoczyna prywatne dochodzenie. W agencji towarzyskiej poznaje prostytutkę Asię. Przekazuje mu ona ważne tropy. Praca Nowaka robi wrażenie na Wojdzie. Jacek proponuje mężczyźnie stanowisko konsultanta policyjnego. Herkules stwierdza, że się zastanowi. Tymczasem ze szpitala wychodzi jego babcia, profesor Marianna Nowak, światowej sławy fizyczka i astronomka.

Herkules odc. 4

Herkules rozpoczyna pracę w policji. Już pierwszego dnia emocji nie brakuje. Na dziedziniec komendy wpada mężczyzna z zakrwawionym nożem w ręku. Krzyczy, że kogoś zabił… Sylwia obezwładnia go. Wkrótce okazuje się, że to pacjent szpitala psychiatrycznego, który zabił żonę znanego, leczącego go psychiatry i psychoterapeuty.

Przesłuchania innych pacjentów szpitala niewiele dają. Okazuje się, że zabójca dzień wcześniej legalnie zakończył leczenie. Nikt w szpitalu nie nawiązał z nim bliższych kontaktów. Psychoterapeuta, który stracił żonę, też nie udziela śledczym zbyt wielu przydatnych informacji. Jest coś w jego zachowaniu co nie daje spokoju Herkulesowi. Szybko postanawiają przyjrzeć mu się bliżej.

W mieszkaniu Herkulesa pojawia się Asia, którą spotkał wcześniej w agencji towarzyskiej. Między tą dwójką wyraźnie iskrzy…

Herkules odc. 5

Wojda (Mirosław Haniszewski) z Sylwią (Weronika Książkiewicz) przeżywają namiętną noc. Podobnie jak Herkules (Rafał Maćkowiak). Nowy konsultant policyjny podczas śniadania po upojnej nocy, zostaje wezwany do kolejnej sprawy. Na torach zginęła dziewczyna. Matka ofiary jest zdezorientowana i nie ma pojęcia, gdzie jej córka przebywała ostatniej nocy. Szybko okazuje się, że życie szkolne zmarłej, mimo jej licznych talentów, nie było usłane różami. Czy to możliwe, że popełniła samobójstwo?

Na komendzie pojawiają się niespodziewani goście. Jak Sylwia Mazur zareaguje na widok żony oraz dwóch córek swojego szefa i kochanka?

By wyładować emocje zaprasza Herkulesa na policyjną strzelnicę. Ten bez zastanowienia rezygnuje z kolejnej randki z Asią. Na strzelnicy po raz pierwszy w historii zachowują się jak para przyjaciół.
Po jakimś czasie odkrywają też, co naprawdę stało się ze zdolną uczennicą znalezioną na torach.

To nie koniec emocji w życiu Sylwii. Na koniec ciężkiego dnia na progu jej mieszkania pojawiają się kolejni goście. Jeden z nich szybko zostaje wyrzucony, drugi po nietypowym wyznaniu ucieka poniżony.

Herkules odc. 6

W żeńskim klasztorze na przedmieściach Warszawy zostaje odnalezione ciało młodej zakonnicy. Okoliczności jej śmierci nie są do końca jasne. Nie wiadomo, czy dziewczyna spadła ze schodów sama, czy może ktoś ją zepchnął. Przez całą noc nikt nie opuszczał budynku klasztoru, więc grono podejrzanych jest mocno zawężone. Sylwia nie może skontaktować się z Herkulesem. Jest zmuszona jechać na miejsce zdarzenia razem ze swoim szefem.

Herkules odc. 7

Babcia Herkulesa odnajduje się na przedmieściach Warszawy. Nie potrafi powiedzieć, jak tam trafiła czy dlaczego opuściła dom. Nowak obawia się najgorszego. Wojda otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Podążając tym tropem, trafia do świadka koronnego, którego zwerbował przed laty do pracy z policją. Sylwia i jej partner znajdują jego ciało w garażu na blokowisku. Mężczyznę ciężko pobito oraz torturowano. Pozostawione na miejscu zbrodni ślady wskazują, że morderstwa prawdopodobnie dokonał drobny złodziejaszek, krętacz Bobek. Jak się okazuje, to dawny znajomy Mazur. Funkcjonariuszka nie wierzy w winę przestępcy. Jakiś czas później Herkules poznaje Buncola – emerytowanego stróża prawa, przyjaciela Nowaka seniora. Był on świadkiem śmierci kolegi po fachu podczas akcji przeciwko mafii w latach 90. Po powrocie do domu młody konsultant odkrywa zniknięcie babci. Znajduje kasetę magnetofonową zawierającą nagranie brzmiące jak pożegnanie, a także zaskakujące fakty dotyczące śmierci jego ojca.

Obsada serialu

On nazywa się Nowak. Herkules Nowak. Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa.

Ona ma na imię Sylwia. Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status: to skomplikowane. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi.

Fabuła serialu Herkules

Genialny introwertyk o imieniu Herkules marzy o pracy w policji, ale właśnie kolejny raz nie zdał egzaminu. Emocjonalna Sylwia już tam pracuje, ale ostatnio nie za bardzo jej to wychodzi. Czy tych dwoje będzie w stanie połączyć siły? Przeciwieństwa się przyciągają czy raczej pozabijają? Nowy serial TVN to gwarancja nietuzinkowo zbudowanych postaci głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo