Hotel Paradise 4 odcinki online za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Hotel Paradise 4 online. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Powtórki w formie VOD dostępne są na Player.PL, ale obecnie nie jest już to darmowa platforma. Zobacz szczegóły dotyczące czwartego sezonu reality show emitowanego przez TVN 7.

Hotel Paradise kiedy leci?

W drugiej połowie 2021 roku obejrzeć można czwarty sezon Hotel Paradise. Dotychczasowe odcinki miały bardzo dużą oglądalność. Podobnie będzie i tym razem. Kiedy i gdzie oglądać Hotel Paradise 4?

Hotel Paradise odcinki tym razem emitowane są nie cztery, a pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7. Odcinki online jako live stream można oglądać na Player. Podobnie jak VOD, ale o tym poniżej.

Hotel Paradise 4 powtórki za darmo dostępne są w TVN 7 w sobotę. Od 11:40 można obejrzeć wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

W poniedziałek 6 grudnia ostatni odcinek Hotel Paradise 4. Oglądaj finał i zobacz kto wygra czwartą edycję.

Hotel Paradise 4 online. Gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć odcinki Hotel Paradise 4 online za darmo? Internauci byli przyzwyczajeni, że można to uczynić na platformie Player.pl, która zawsze udostępniała za darmo wszystkie seriale emitowane w TVN, Siódemce i innych pokrewnych kanałach. Niestety w VOD odcinki nie są już dostępne.

Aby oglądać Hotel Paradise online należy wykupić jeden z wybranych pakietów. Najtańszy kosztuje obecnie 5 zł i umożliwia oglądanie seriali, programów i korzystanie z całej biblioteki VOD przez 30 dni.

OGLĄDAJ SERIAL NA PLAYER.PL

Jeśli chodzi o Hotel Paradise, to posiadając wykupiony pakiet otrzymuje również dostęp do bonusowych materiałów z sezonu 4.

hotel paradise 4 online
Hotel Paradise 4 online

Sporo osób, szczególnie tych przebywający za granicą, szuka Hotel Paradise na CDA, Dailymotion i Youtube.

Hotel Paradise 4 piosenka

W poprzedniej edycji piosenkę wykonała Sonia Szklanowska, a jej tytuł brzmiał „Oto Raj”. Utwór do czwartego sezonu jest autorstwa Bibi i Kamila Gajosia, a nosi tytuł „Raj mi daj”.

Autorami muzyki są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, a tekst napisał Wojciech Byrski.

Długo czekałam na ten moment, by móc zaprezentować się szerokiej publiczności. Swoją przyszłość od zawsze wiązałam z muzyką. Chodziłam na lekcje emisji głosu, jeździłam na warsztaty i nagrywałam piosenki w studiu. Dlatego też praca nad utworem „Raj mi daj” nie była dla mnie całkowitą nowością. Te doświadczenia z pewnością mi pomogły. Jednak gdy zdałam sobie sprawę, że to przedsięwzięcie jest dla mnie olbrzymią szansą na to, by w końcu zacząć spełniać swoje marzenia o profesjonalnej karierze, to oprócz ogromnej ekscytacji, pojawił się także stres. Jednak cały zespół bardzo mnie wspierał i dzięki wszystkim ludziom zaangażowanym w ten projekt, mogłam się otworzyć i rozwinąć skrzydła.  Współtworzenie z czołowymi polskimi muzykami piosenki, którą usłyszy cała Polska, dało mi porządny zastrzyk adrenaliny i podczas nagrań dałam z siebie wszystko. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę realizować swoje marzenia i już mam w głowie mnóstwo planów muzycznych. Nie mogę się doczekać, by zacząć je realizować – mówi Bibi, czyli Bogusia Brzezińska – finalistka sezonu 3.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general