Hotel Paradise 6 online odcinki za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Hotel Paradise online. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Powtórki w formie VOD dostępne są na Player.PL, ale obecnie nie jest już to darmowa platforma. Odcinek 1 szóśtej edycji już 29 sierpnia 2022.

Hotel Paradise 6 kiedy premiera?

Już pod koniec sierpnia 2022 roku obejrzeć można szósty sezon Hotel Paradise. Dotychczasowe odcinki miały bardzo dużą oglądalność. Podobnie będzie i tym razem. Kiedy i gdzie oglądać Hotel Paradise 6? Odcinek 1 już 29 sierpnia.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Hotel Paradise odcinki tym razem emitowane są nie cztery, a pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7. Odcinki online jako live stream można oglądać na Player. Podobnie jak VOD, ale o tym poniżej.

Hotel Paradise 6 powtórki za darmo dostępne są w TVN 7 w sobotę. Od 11:40 można obejrzeć wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

Ile odcinków?

Hotel Paradise 6 ile ma odcinków? Widzowie z pewnością są ciekawi jak długo będą mogli oglądać nowe odcinki. Dobra wiadomość jest taka, że znów wyprodukowano 60 odcinków. Do tego dochodzą bonusowe produkcje dostępne na Player.pl. Będzie więc co oglądać. Odcinki nagrywane były w Panamie.

Hotel Paradise 6 online za darmo. Gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć odcinki Hotel Paradise 6 online za darmo rejestracji i logowania? Internauci byli przyzwyczajeni, że można to uczynić na platformie Player.pl, która zawsze udostępniała za darmo wszystkie seriale emitowane w TVN, Siódemce i innych pokrewnych kanałach. Niestety w VOD odcinki nie są już dostępne.

Aby oglądać Hotel Paradise online należy wykupić jeden z wybranych pakietów. Najtańszy kosztuje obecnie 8 zł i umożliwia oglądanie seriali, programów i korzystanie z całej biblioteki VOD przez 30 dni.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Jeśli chodzi o Hotel Paradise, to posiadając wykupiony pakiet otrzymuje również dostęp do bonusowych materiałów z sezonu 5.

Sporo osób, szczególnie tych przebywający za granicą, szuka Hotel Paradise na CDA, Dailymotion i Youtube.

Co nowego w Hotel Paradise sezon 6?

Nowy sezon „Hotelu Paradise” przeniesie widzów do gorącej Panamy, ale to taneczna piosenka, będąca jego motywem przewodnim, sprawi, że wakacyjna aura i energia pozostanie z nami jeszcze na długo, po zakończeniu lata. Premiera teledysku i piosenki pt. „Rajska Miłość”, w wykonaniu finalistki 4. edycji reality show – Natalii „Nany” Majos, już dziś!

Trzy dotychczasowe single promujące program podbijały listy przebojów, a teledyski były bardzo chętnie oglądane w serwisie YouTube, osiągając łącznie ponad 4.5 miliona wyświetleń. Tym razem utwór stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski. Piosenkę wykonuje Natalia „Nana” Majos. To już kolejny utwór czołówkowy „Hotelu Paradise” na jej koncie.

1 Komentarz
  1. Bzdura, że mając pakiet na Player można hotel oglądać za darmo. Można było kilka pierwszych odcinków, teraz pomimo, że mam pakiet wykupiony dostęp do hotelu zrobili za 8 zeta. Wyciągają pieniądze jak mogą. Player to dno – kupisz pakiet, a po kilku dniach się okaże, że to co oglądałeś jest dodatkowo płatne. Nie polecam!

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general