Hotel Paradise 5 online odcinki za darmo. Gdzie oglądać powtórki?

Hotel Paradise odcinki 5 online. Gdzie obejrzeć za darmo? Powtórki w formie VOD dostępne są na Player.PL, ale obecnie nie jest już to darmowa platforma. Zobacz szczegóły dotyczące czwartego sezonu reality show emitowanego przez TVN 7.

Hotel Paradise kiedy leci?

W pierwszej połowie 2022 roku obejrzeć można piąty sezon Hotel Paradise. Dotychczasowe odcinki miały bardzo dużą oglądalność. Podobnie będzie i tym razem. Kiedy i gdzie oglądać Hotel Paradise 5?

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Hotel Paradise odcinki tym razem emitowane są nie cztery, a pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7. Odcinki online jako live stream można oglądać na Player. Podobnie jak VOD, ale o tym poniżej.

Hotel Paradise 5 powtórki za darmo dostępne są w TVN 7 w sobotę. Od 11:40 można obejrzeć wszystkie odcinki wyemitowane w danym tygodniu.

Ile odcinków?

Hotel Paradise 5 ile ma odcinków? Widzowie z pewnością są ciekawi jak długo będą mogli oglądać nowe odcinki. Dobra wiadomość jest taka, że znów wyprodukowano 60 odcinków. Do tego dochodzą bonusowe produkcje dostępne na Player.pl. Będzie więc co oglądać. Tym razem odcinki nagrywane były w Panamie.

We wtorek 17 maja premiera Hotel Paradise 5 odc. 50. W kolejnych dniach lecieć będą odcinki 51, 52, 53, 54.

Hotel Paradise 5 online za darmo. Gdzie obejrzeć?

Gdzie obejrzeć odcinki Hotel Paradise 5 online za darmo rejestracji i logowania? Internauci byli przyzwyczajeni, że można to uczynić na platformie Player.pl, która zawsze udostępniała za darmo wszystkie seriale emitowane w TVN, Siódemce i innych pokrewnych kanałach. Niestety w VOD odcinki nie są już dostępne.

Aby oglądać Hotel Paradise online należy wykupić jeden z wybranych pakietów. Najtańszy kosztuje obecnie 5 zł i umożliwia oglądanie seriali, programów i korzystanie z całej biblioteki VOD przez 30 dni.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Jeśli chodzi o Hotel Paradise, to posiadając wykupiony pakiet otrzymuje również dostęp do bonusowych materiałów z sezonu 5.

Sporo osób, szczególnie tych przebywający za granicą, szuka Hotel Paradise na CDA, Dailymotion i Youtube.

Co nowego w Hotel Paradise sezon 5?

W sezonie 5 programu Hotel Paradise na widzów i uczestników czeka odświeżona formuła oraz kilka niespodzianek. Poza znanymi stałymi elementami programu, takimi jak Pandora, Rajska wyrocznia czy Rajskie rozdanie, w tej edycji pojawi się nowy – „Szansa od raju”. Uczestnikom dochodzącym do programu, trudniej zintegrować się z grupą i w krótkim czasie stworzyć pary. Jedenaścioro pierwszych uczestników ma łatwiejsze zadanie. Dlatego też każdy nowy mieszkaniec i mieszkanka, wchodzący po nich, otrzyma „Szansę od raju”.

Spośród postawionych przed nimi trzech szkatułek, będą mogli wybrać jedną, której zawartość pomoże im pozostać w Panamie. Gdy do programu wejdą jednocześnie dwie osoby lub więcej, będą musiały zawalczyć o prawa do szkatułki. Co kryje się w każdej z rajskich skrzynek? W jednej z nich jest immunitet, czyli niespodzianka o najwyższej wartości. W drugiej przywilej, który za każdym razem przybierze inną formę. W trzeciej mogą trafić na pustą kopertę, oznaczającą, że uczestnik zdany jest wyłącznie na siebie w Hotelu Paradise. Wyniki tego losowania nowy mieszkaniec pozna dopiero przed samym Rajskim Rozdaniem.

Dodatkowo, produkcja zaplanowała sentymentalne podróże do rajskiej przeszłości każdego z mieszkańców, który opuści Hotel Paradise. „Przesłanie z Raju” będzie dostępne wyłącznie na platformie Player.pl, dlatego gorąco zachęcamy do wykupienia pakietu. Uczestnik, żegnający się z programem, otrzyma kopertę z ważnymi słowami od mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego pobyt w Hotelu Paradise. Następnego dnia, gdy opadną emocje, zostanie zaproszony na rozmowę z Klaudią El Dursi. Poznamy wtedy zawartość koperty. A będą w niej osobiste przesłania, napisane przez przyjaciół lub rywali z programu. Dowiemy się także, które wydarzenia z pobytu w Hotelu Paradise, na długo zapadną uczestnikom w pamięci i będą wzbudzać w nich niegasnące emocje jeszcze długo po opuszczeniu raju. 

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general