Hotel Paradise 8 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki i odcinki?

Hotel Paradise online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Powtórki w formie VOD dostępne są na Player.PL, ale obecnie nie jest już to darmowa platforma.

Hotel Paradise sezon 8 kiedy premiera?

Już marcu 2024 roku obejrzeć można ósmy sezon Hotel Paradise. Dotychczasowe odcinki miały bardzo dużą oglądalność. Podobnie będzie i tym razem. Kiedy i gdzie oglądać Hotel Paradise 8? Odcinek 1 wyemitowany został 4 marca.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Hotel Paradise odcinki w TV tym razem emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7. Odcinki online jako live stream można oglądać na Player. Podobnie jak VOD, ale o tym poniżej.

,

Kiedy leci Hotel Paradise sezon 8?

  • Hotel Paradise 8 odc. 1 – poniedziałek, 4 marca
  • Hotel Paradise 8 odc. 2 – wtorek, 5 marca
  • Hotel Paradise 8 odc. 3 – środa, 6 marca
  • Hotel Paradise 8 odc. 4 – czwartek, 7 marca

Hotel Paradise powtórki za darmo dostępne są w TVN 7 i internecie. Można je obejrzeć w godzinach nocny w TVN 7.

Ile odcinków ma Hotel Paradise 8?

Hotel Paradise ile ma odcinków? Widzowie z pewnością są ciekawi jak długo będą mogli oglądać nowe odcinki. Edycja ósma liczy 40 odcinków. Do tego dochodzą bonusowe produkcje dostępne na Player.pl. Będzie więc co oglądać.

Tym razem program został nakręcony w Wietnamie.

Hotel Paradise online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?

Gdzie obejrzeć odcinki Hotel Paradise 8 online za darmo rejestracji i logowania? Internauci byli przyzwyczajeni, że można to uczynić na platformie Player.pl, która zawsze udostępniała za darmo wszystkie seriale emitowane w TVN, Siódemce i innych pokrewnych kanałach. Niestety w VOD odcinki nie są już dostępne.

Aby oglądać Hotel Paradise online należy wykupić jeden z wybranych pakietów. Najtańszy kosztuje obecnie 10 zł i umożliwia oglądanie seriali, programów i korzystanie z całej biblioteki VOD przez 30 dni.

Jeśli chodzi o Hotel Paradise, to posiadając wykupiony pakiet otrzymuje również dostęp do bonusowych materiałów.

Sporo osób, szczególnie tych przebywający za granicą, szuka Hotel Paradise na CDA, Dailymotion i Youtube.

2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
  1. Bzdura, że mając pakiet na Player można hotel oglądać za darmo. Można było kilka pierwszych odcinków, teraz pomimo, że mam pakiet wykupiony dostęp do hotelu zrobili za 8 zeta. Wyciągają pieniądze jak mogą. Player to dno – kupisz pakiet, a po kilku dniach się okaże, że to co oglądałeś jest dodatkowo płatne. Nie polecam!

  2. z dnia na dzień naliczają coraz więcej opłat, wcześniej płaciło sie 8-9 i było na wszystko a teraz kązdy pakiet oddzielnie, żenada i naciąganie

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo