Hotel Paradise 6 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki i odcinki?

Hotel Paradise online za darmo. Gdzie obejrzeć odcinki za darmo? Powtórki w formie VOD dostępne są na Player.PL, ale obecnie nie jest już to darmowa platforma. Finał szóstej edycji już 18 listopada 2022..

Hotel Paradise sezon 6 kiedy premiera?

Już pod koniec sierpnia 2022 roku obejrzeć można szósty sezon Hotel Paradise. Dotychczasowe odcinki miały bardzo dużą oglądalność. Podobnie będzie i tym razem. Kiedy i gdzie oglądać Hotel Paradise 6? Odcinek 60, czyli finał już 18 listopada.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Hotel Paradise odcinki w TV tym razem emitowane są nie cztery, a pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35 w telewizji TVN 7. Odcinki online jako live stream można oglądać na Player. Podobnie jak VOD, ale o tym poniżej.

Hotel Paradise 6 powtórki za darmo dostępne są w TVN 7. Ostatni odcinek leci następnego dnia rano o godzinie 6:45.

Ile odcinków?

Hotel Paradise 6 ile ma odcinków? Widzowie z pewnością są ciekawi jak długo będą mogli oglądać nowe odcinki. Dobra wiadomość jest taka, że znów wyprodukowano 60 odcinków. Do tego dochodzą bonusowe produkcje dostępne na Player.pl. Będzie więc co oglądać. Odcinki nagrywane były w Panamie.

Hotel Paradise online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?

Gdzie obejrzeć odcinki Hotel Paradise 6 online za darmo rejestracji i logowania? Internauci byli przyzwyczajeni, że można to uczynić na platformie Player.pl, która zawsze udostępniała za darmo wszystkie seriale emitowane w TVN, Siódemce i innych pokrewnych kanałach. Niestety w VOD odcinki nie są już dostępne.

Aby oglądać Hotel Paradise online należy wykupić jeden z wybranych pakietów. Najtańszy kosztuje obecnie 8 zł i umożliwia oglądanie seriali, programów i korzystanie z całej biblioteki VOD przez 30 dni.

Jeśli chodzi o Hotel Paradise, to posiadając wykupiony pakiet otrzymuje również dostęp do bonusowych materiałów z sezonu 6.

Sporo osób, szczególnie tych przebywający za granicą, szuka Hotel Paradise na CDA, Dailymotion i Youtube.

Co nowego w Hotel Paradise sezon 6?

Nowy element Hotel Pradise, który pojawił w poprzedniej edycji, czyli „Szansa od raju”, może całkowicie odmienić losy uczestników. A to z kolei sprawi, że także pozostali mieszkańcy będą musieli z minuty na minutę przystosować się do szybko zmieniających się realiów i szukać nowych rozwiązań. Nagłe zwroty akcji i nieprzewidziane zdarzenia będą codziennością szóstego sezonu „Hotelu Paradise”.

Rajska miłość zostanie poddana wielu próbom. Szczególnie, gdy pojawi się prawdziwe uczucie, a opuszczenie programu przez jednego z partnerów, przerwie romantyczną relację. Uczestnicy zostaną postawieni przed trudnymi wyborami. Czy czekać na swoją połówkę? Czy próbować nawiązać nową relację, by za wszelką cenę pozostać w raju? Miłość czy chęć przetrwania? Miłość czy gra? Miłość czy przyjaźń? A zwycięzcy, którzy trafią do wielkiego finału, odpowiedzą na jeszcze jedno, najważniejsze pytanie – miłość  czy pieniądze? Cytując Pana Lektora – „Taki mamy raj!”.

1 Komentarz
  1. Bzdura, że mając pakiet na Player można hotel oglądać za darmo. Można było kilka pierwszych odcinków, teraz pomimo, że mam pakiet wykupiony dostęp do hotelu zrobili za 8 zeta. Wyciągają pieniądze jak mogą. Player to dno – kupisz pakiet, a po kilku dniach się okaże, że to co oglądałeś jest dodatkowo płatne. Nie polecam!

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo