Iga Świątek mecz na żywo za darmo. Gdzie obejrzeć transmisje online?

Mecze Igi Świątek na żywo dzisiaj cieszą się bardzo dużą popularnością. Transmisje można oglądać w kilku kanałach TV (w zależności od rozgrywek), a także w internecie. Zobacz gdzie obejrzeć live stream online.

WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI CANAL+ ONLINE

Transmisje z meczów Igi Świątek na żywo

Iga Świątek to obecnie najpopularniejsza i najlepsza polska tenisistka, która z powodzeniem rywalizuje o najwyższe cele. Obecnie zajmuje ósme miejsce w rankingu WTA. Transmisje z meczów Igi Świątek można oglądać w Canal+ Sport lub Eurosport.

Iga Świątek mecze na żywo w TV i internecie

Wszystkie mecze Świątek na żywo w ramach rozgrywek WTA można oglądać w Canal+Sport. Transmisje dostępne są również online. Live stream w internecie można wykupić na platformach Player oraz Canal+ Online. Relacje na żywo w internecie za darmo dostępne są w wielu serwisach sportowych.

Mecze Igi Świątek na żywo (transmisja online Eurosport)

Wielkoszlemowe turnieje pokazuje telewizja Eurosport i to właśnie tam można oglądać mecze Świątek na żywo. Transmisje online oczywiście również są dostępne. Gdzie? Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo w internecie za darmo mogą oglądać jedynie abonenci Polsatu BOX, którzy posiadają Eurosport w swojej ofercie.

Pozostali kibice mogą wykupić specjalny pakiet na Polsat BOX, Player lub Eurosport Player.

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo

W maju Iga Świątek występuje na WTA Rzym. W niedzielę w finale zagra z Uns Jabeur. Mecz Świątek online za darmo można śledzić w hitweb.pl. O której godzinie? Początek w niedzielę 15.05 po 13:00. Transmisja z meczu Świątek – Jabeur na żywo w Canal+ Premium.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć mecze Igi Świątek na żywo?

Transmisje z meczów Igi Świątek można oglądać w telewizji Canal+ Sport lub Eurosport.

  • Gdzie oglądać mecze Igi Świątek online?

Mecze Igi Świątek na żywo w internecie udostępniają legalnie (ale nie za darmo) platformy Player, Canal+ Online oraz Eurosport Player.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general