Iga Świątek mecz na żywo (transmisja, live stream online)

Mecze Igi Świątek na żywo w internecie i TV. Transmisja online z meczu dzisiaj dostępna jest na IPLA TV, ponieważ spotkanie Świątek – Jabeur na Wimbledon na żywo pokaże Polsat Sport.

Mecz Igi Świątek na żywo. Gdzie obejrzeć?

Iga Świątek z każdym turniejem zyskuje w Polsce coraz większą popularność, a jej mecze na żywo ogląda mnóstwo kibiców. Zarówno jako transmisję TV, jak w internecie jako live streaming.

Gdzie można oglądać mecze Świątek na żywo? To akurat zależy od turnieju. Może to być tylewizja Canal+ Sport, Eurosport, jak i Polsat Sport.

Iga Świątek dzisiaj na żywo (transmisja)

Pod koniec czerwca 2021 Iga Świątek rozpoczęła występ na Wimbledon. Transmisje z tego turnieju przeprowadza telewizja Polsat Sport i to na tym programie można dzisiaj obejrzeć mecz Igi Świątek na żywo.

Spotkanie IV rundy Świątek – Jaberu rozpocznie się dzisiaj (5.07) o godzinie 12:00, a transmisję przeprowadzi wspomiany kanał Polsat Sport.

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo w internecie za darmo

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek online za darmo? Relacje live za free dostępne są w internecie, a legalnie Polsat Sport na żywo w internecie za darmo moga oglądać jedynie abonenci Cyfrowego Polsatu w usłudze GO.

Pozostali kibice Świątek dostęp do live stream w internecie mogą wykupić na platformie IPLA TV. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Wimledon rozpoczął się w poniedziałek 28 czerwca, a zakończy 11 lipca 2021 roku. Liczymy, że Iga Świątek zajdzie jak najdalej. Oprócz niej na wielkoszlemowym turnieju tenisowym zaprezentują się dwaj inni reprezentanci Polski: Magda Linette oraz Hubert Hurkacz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.