Informacja Zwrotna sezon 2. Kiedy data premiery? Streszczenia, ile odcinków ma serial?

Informacja Zwrotna sezon 2 data premiery. Kiedy i czy w ogóle powstanie dalsza część serialu? Ile odcinków ma Informacja Zwrotna? Zobacz najważniejsze informacje o serialu.

Informacja Zwrotna ile odcinków ma serial?

Serial „Informacja Zwrotna” to adaptacja książki Jakuba Szulczyka o tym samym tytule. Już pierwsze dni od daty premiery na platformie Netflix pokazały, że może być to hit na miarę „Ślepnąc od świateł”. Serial momentalnie został numerem jeden w rankingu najchętniej oglądanych serialu na tej platformie streamingowej, a opinie zarówno książki na Lubimy Czytać (7,8), jak i na Filmweb (7,6), pokazują, że warto obejrzeć tą produkcję Netflixa, który coraz lepiej odnajduje się w polskich serialach.

Informacja Zwrotna to serial liczący pięć odcinków, które trwają od 43 do 55 minut.

Informacja Zwrotna sezon 2. Kiedy data premiery? Czy powstanie?

Sezon 1 serialu przyjął się znakomicie i nic dziwnego, że część osób zastanawia się czy powstanie Informacja Zwrotna sezon 2. Kiedy data premiery mogłaby mieć miejsce? Analizując wszystkie fakty, całą historię oraz serial, raczej nie ma co liczyć na premierę sezonu 2. Jest to miniserial, który najprawdopodobniej zakończył się na pierwszym sezonie.

,

Fabuła – o czym opowiada serial?

Serial „Informacja zwrotna” opowiada historię Marcina Kani (w roli głównej Arkadiusz Jakubik), byłego rockmana, który popadł w alkoholizm, utracił kontakt z rodziną i zmaga się z problemami z pamięcią. Jego życie przybiera dramatyczny obrót, gdy jego syn znika bez śladu, pozostawiając jedynie zakrwawione prześcieradła jako jedyny ślad. Kania, będący pacjentem ośrodka leczenia alkoholizmu o nazwie „Jutro”, postanawia wyruszyć w desperacką podróż, aby odnaleźć zaginionego syna.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo