Informacja Zwrotna sezon 2. Kiedy data premiery? Streszczenia, ile odcinków ma serial?

Informacja Zwrotna sezon 2 data premiery. Kiedy i czy w ogóle powstanie dalsza część serialu? Ile odcinków ma Informacja Zwrotna?

Informacja Zwrotna ile odcinków ma serial?

Serial „Informacja Zwrotna” to adaptacja książki Jakuba Szulczyka o tym samym tytule. Już pierwsze dni od daty premiery na platformie Netflix pokazały, że może być to hit na miarę „Ślepnąc od świateł”. Serial momentalnie został numerem jeden w rankingu najchętniej oglądanych serialu na tej platformie streamingowej, a opinie zarówno książki na Lubimy Czytać (7,8), jak i na Filmweb (7,7), pokazują, że warto obejrzeć tą produkcję Netflixa, który coraz lepiej odnajduje się w polskich serialach.

Informacja Zwrotna to serial liczący pięć odcinków, które trwają od 43 do 55 minut.

Informacja Zwrotna sezon 2. Kiedy data premiery? Czy powstanie?

Sezon 1 serialu przyjął się znakomicie i nic dziwnego, że część osób zastanawia się czy powstanie Informacja Zwrotna sezon 2. Kiedy data premiery mogłaby mieć miejsce? Analizując wszystkie fakty, całą historię oraz serial, raczej nie ma co liczyć na premierę sezonu 2. Jest to miniserial, który najprawdopodobniej zakończył się na pierwszym sezonie.

Fabuła – o czym opowiada serial?

Serial „Informacja zwrotna” opowiada historię Marcina Kani, byłego rockmana, który popadł w alkoholizm, utracił kontakt z rodziną i zmaga się z problemami z pamięcią. Jego życie przybiera dramatyczny obrót, gdy jego syn znika bez śladu, pozostawiając jedynie zakrwawione prześcieradła jako jedyny ślad. Kania, będący pacjentem ośrodka leczenia alkoholizmu o nazwie „Jutro”, postanawia wyruszyć w desperacką podróż, aby odnaleźć zaginionego syna.

W trakcie swojej szaleńczej odysei po mieście, gdzie każde miejsce kryje swoje brudne tajemnice, Kania odkrywa zaskakujące fakty związane z życiem syna oraz staje przed konfrontacją z najmroczniejszymi zakamarkami ludzkiej psychiki. Akcja serialu prowadzi go do śledztwa w sprawie największej aferze reprywatyzacyjnej w polskiej historii, odsłaniając zło, które dotknęło jego rodzinę.

Klucz do odkupienia przeszłości i odnalezienia syna leży w wyniszczonym przez alkohol umyśle Kani. Musi sobie przypomnieć wydarzenia z ostatniego spotkania z synem, które prawie całkowicie utracił z powodu swojego uzależnienia od alkoholu. Informacja zwrotna, na którą będzie musiał natrafić, może być kluczowym elementem do zrozumienia i rozwiązania zagadki zniknięcia syna oraz odkupienia swojej przeszłości. Czy uda mu się pokonać swoje własne demony i odnaleźć drogę do prawdy i pojednania? Odpowiedzi na te pytania stanowią rdzeń narracji „Informacji zwrotnej”.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo