InPost Fresh – zakupy bez wychodzenia z domu

InPost Fresh staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem na robienie zakupów. Wystarczy kilka prostych kroków, aby zrobić zakupy i zaoszczędzić czas, który normalnie trzeba byłoby spędzić w sklepie. Jest to też świetny sposób, by znaleźć więcej czasu dla swoich pociech!

Jak zrobić zakupy przez aplikację?

Coraz więcej osób może się zastanawiać, gdzie zrobić zakupy spożywcze online. Jest to forma kupowania, która oszczędza czas i pozwala uzupełnić braki w kuchni bez konieczności odwiedzin w sklepie. Sposobem na takie zakupy jest InPost Fresh – aplikacja, dzięki której robienie zakupów staje się wygodniejsze i znacznie szybsze.

Po zalogowaniu w programie i podaniu kodu pocztowego, dzięki okienku wyszukiwania, można zacząć szukać potrzebnych produktów. Po wpisaniu np. „kawa ziarnista”, w panelu wyszukiwania pojawią się opcje różnych producentów i sklepów, które można zamówić za pośrednictwem InPost Fresh. Usługa funkcjonuje na zasadzie marketplace, dzięki czemu klienci mogą wybrać opcję najlepszą dla siebie. 

Po dodaniu potrzebnych artykułów kolejnym krokiem jest realizacja zamówienia oraz wybór sposobu dostawy. Na koniec należy wskazać adres, na który kurier ma dostarczyć zakupy, lub wybrać Paczkomat, z którego przesyłka zostanie odebrana.

,

Jakie produkty można zamówić dzięki InPost Fresh?

Dzięki usłudze klienci mogą wybierać z ponad 30 tys. produktów różnych firm i producentów. Wśród kategorii produktów można wymienić: dla zwierząt, kosmetyki i higiena, porządki, dla dzieci oraz produkty spożywcze. Jeśli w domu zaczyna brakować kapsułek do zmywarki i karmy dla psa, potrzebny jest płyn do prania oraz przekąski na wieczór ze znajomymi, InPost Fesh to najlepszy możliwy wybór. 

Dzięki współpracy z wieloma sprzedawcami każdy możne znaleźć swoje ulubione produkty. Robiąc zakupy w jednym miejscu, można otrzymać artykuły od wielu producentów.

Jeśli klient preferuje zakupy w jednym konkretnym sklepie, jak np. Carrefour lub Makro, może znaleźć jego profil w aplikacji i wybierać tylko te produkty, które znajdują się w jego ofercie. Dotyczy to zakupów w wybranych polskich miastach.

Usługa na terenie całej Polski

InPost Fresh jest usługą dostępną na terenie całej Polski, działającą w ramach dwóch programów. Pierwszy z nich dotyczy robienia zakupów w sklepach Carrefour oraz Makro. Wybierając te sklepy, klienci mogą zrobić zakupy z dostawą do domu przez aplikację, jeśli zamówienie przekroczy 100 zł.

Druga opcja to robienie zakupów za pośrednictwem innych sprzedawców. Dostawa zostanie zrealizowana do automatu Paczkomat® oraz kurierem pod wskazany adres. Klienci mogą również skorzystać z opcji darmowej dostawy do automatu Paczkomat®, jeśli wartość ich koszyka przekroczy 40 zł.

Zakupy z InPost Fresh to rozwiązanie, które ułatwi życie wielu osobom – zwłaszcza zabieganym rodzicom, osobom starszym oraz gdy niezbędne jest zrobienie zakupów do miejsca pracy. Wystarczy złożyć zamówienie, a reszta zadzieje się sama!

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo