Jabłko do druku. Szablon, kolorowanki, rysunek w PDF

Jabłko do druku. Przygotowaliśmy kolorowanki, rysunki i szablony gwiazdki do wydruku. Świetnie sprawdzą się jako kolorowanka, ale można je również wykorzystać jako jabłka do wycięcia, pokolorowania i stworzenia dekoracji lub pracy plastycznej.

Szablon Jabłka do druku

Szablon jabłka do druku, to rysunek, który można wykorzystać do tworzenia dekoracji, prac plastycznych, a przecież świetnie sprawdzi się jako prosta kolorowanka dla najmłodszych.

Poniżej znajdziesz szablon jabłka do druku oraz różnego rodzaju kolorowanki dla dzieci do wydrukowania i pobrania w PDF.

szablon jablka do druku

Jabłko do druku możesz pobrać w pliku PDF, dzięki czemu wydrukujesz szablon w wysokiej jakości.

,

Pobierz “Szablon jabłka do druku”

Szablon-Jablka-do-druku.pdf – Pobrano 568 razy – 24,53 KB

Kolorowanki Jabłka do wydrukowania

Oprócz powyższego szablonu możesz pobrać darmowe kolorowanki jabłka dla dzieci.

Wszystko kolorowanki z jabłkami można wydrukować bezpośrednio z rodzicielskieinspiracje.pl (kliknij na wybrany obrazek) lub pobrać w jednym pliku PDF, który znajduje się poniżej.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz nie tylko kolorowanki do druku, ale również wiele innych pomocy dydaktycznych i materiałów do druku dla nauczycieli. Zapraszamy do pobierania darmowych kart pracy na Dzień Jabłka, który obchodzimy 28 września. Materiały do druku o jabłkach można znaleźć również w serwisie kolorowanki.info.

Poniżej możesz pobrać wszystkie kolorowanki w jednym pliku PDF.

Pobierz “Jabłka kolorowanki”

jablka-kolorowanki.pdf – Pobrano 446 razy – 9,20 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo