Jajka wielkanocne do druku. Kolorowanki, szablon, szlaczki (inspiracje)

Wielkanoc to czas, gdzie można wykonać wiele prac plastycznych. Przygotowaliśmy kilka szablonów jajek wielkanocnych do wykorzystania na różne sposoby. Mogą one służyć jako kolorowanki, są na nich również szlaczki do ćwiczeń grafomotorycznych, a także szablony do malowania czy wyklejania. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji.

KARTY PRACY NA WIELKANOC – 5 ZŁ ZA 48 STRON DO DRUKU

Jajka Wielkanocne – szablony do druku

Poniżej znajdziecie kilka różnych szablonów do wydruku: kolorowanek i szlaczków. Można je pobrać pojedynczo lub poniżej jako plik PDF do druku zawierający wszystkie szablony.

Polecamy również:
122 karty pracy o zimie
7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Pobierz “Jajka Wielkanocne - szablony”

Jajka-wielkanocne-do-druku.pdf – Pobrano 5341 razy – 868 KB

Jajka Wielkanocne – inspiracje

Powyższe szablony jajek wielkanocnych można wykorzystać na kilka sposobów. Najprostsze to oczywiście kolorowanki i szlaczki. Zachęcamy jednak wykorzystywania inspiracji, które prezentowaliśmy przy jesiennych drzewach.

Szablony jajek wielkanocnych można pomalować paluszkami, patyczkami do uszu, płatkami kosmetycznymi, stempelkami np. z ziemniaków lub wykleić plasteliną, krepą, papierem kolorowym lub np. płatkami kosmetycznymi.

Można również stworzyć witraże. Inspiracji jest wiele i tak naprawdę ogranicza nas i dzieci tylko wyobraźnia. Poniżej kilka filmów z Pinterest.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo