Jaki prezent wybrać na roczek dziecka?

Pierwsze urodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie. Często uczestniczy w nim nie tylko najbliższa rodzina, ale też znajomi i przyjaciele. Dużym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego prezentu na tę okazję. Podpowiadamy, jaki podarunek najlepiej jest sprezentować maluchowi w dniu jego święta!

Prezent na roczek dziecka – czas zabawy i relaksu

Nietuzinkowy podarunek dla małego dziecka to coś, dzięki czemu jubilat i jego rodzice będą się dobrze bawić. Zamiast kolejnej zabawki lub książeczki spróbuj podarować malcowi miło spędzony czas. Wszystkie aktywności, które sprawiają radość dziecku, będą strzałem w dziesiątkę. Malec na pewno ucieszy się, gdy wraz z najbliższymi będzie spacerować lub bawić się np. podczas robienia zdjęć w plenerze. Doskonała atmosfera podczas takiego wydarzenia sprawi, że sesja sama w sobie będzie przyjemnością. Pamiętaj, aby uzgodnić z rodzicami datę wydarzenia, a najlepiej pozwól im podjąć tę decyzję. Podaruj voucher na rodzinną sesję zdjęciową jako prezent na roczek dziecka!

Uwiecznij wyjątkowe chwile w gronie najbliższych

Doskonałym prezentem na roczek dziecka jest upamiętnienie tego wydarzenia na rodzinnej sesji zdjęciowej. Sam proces uwieczniania wspólnych chwil w plenerze, w studio lub w domu to wspaniała zabawa, a fotografie, które wtedy powstają, będą z pewnością cenną pamiątką. Wyjątkowa atmosfera pierwszych urodzin, uśmiech dziecka i jego wygląd to coś, co z pewnością warto upamiętnić na zdjęciach. Zwróć uwagę na to, ile osób może uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Zatrzymaj czas na fotografiach i kompletuj album dziecka o wspaniałe pamiątki z jego pierwszych urodzin.

„Magiczne ubranko” na prezent dla roczniaka

Ubrania są dość uniwersalnym prezentem, który można podarować dziecku. W wyjątkowym Dniu Pierwszych Urodzin daj małemu jubilatowi prezent w postaci karty podarunkowej na „Magiczne ubranko” wręczonej rodzicom szkraba. Te niezwykłe ciuszki są szyte w Polsce z najlepszych materiałów, z zachowaniem ogromnej staranności. Są wyjątkowo miłe w dotyku, praktyczne i szczególnie piękne. Co wyróżnia je na tle innych ubranek dziecięcych? Mają one różne ciekawe właściwości, niespotykane u innych producentów odzieży dla najmłodszych. Materiał, z którego uszyte zostały ubranka, zmienia kolor pod wpływem dotyku lub ciepła. Po zmoczeniu powierzchni ubrania pojawiają się na niej wzory.

,

Co więcej, niektóre modele ubrań mają taką właściwość, że mali artyści mogą na nich rysować! Stanowią coś w rodzaju kolorowanki na koszulce – pomysł szalony i genialny zarazem! Kreatywny prezent na roczek dla dziecka z pewnością przypadnie do gustu ciekawskiemu maluchowi, a także zachwyci jego rodziców. Mama i tata malca będą mogli samodzielnie wybrać coś z bogatego asortymentu producenta i ubrać swojego roczniaka w taki oryginalny strój.

Wybór odpowiedniego prezentu na pierwsze urodziny z pewnością nie należy do prostych decyzji. Mamy nadzieję, że choć odrobinę ułatwiliśmy Ci to zadanie. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw małemu jubilatowi fajny prezent, który sprawi, że na jego buzi pojawi się uśmiech.

1 Komentarz
  1. Mój chrześniak dostał na roczek taki pchacz stoliczek z toyz i to przy nim nauczył się stawiać pierwsze kroki. Chyba dobrze trafiłem 🙂

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo