Jaki prezent wybrać na roczek dziecka?

Pierwsze urodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie. Często uczestniczy w nim nie tylko najbliższa rodzina, ale też znajomi i przyjaciele. Dużym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego prezentu na tę okazję. Podpowiadamy, jaki podarunek najlepiej jest sprezentować maluchowi w dniu jego święta!

Prezent na roczek dziecka – czas zabawy i relaksu

Nietuzinkowy podarunek dla małego dziecka to coś, dzięki czemu jubilat i jego rodzice będą się dobrze bawić. Zamiast kolejnej zabawki lub książeczki spróbuj podarować malcowi miło spędzony czas. Wszystkie aktywności, które sprawiają radość dziecku, będą strzałem w dziesiątkę. Malec na pewno ucieszy się, gdy wraz z najbliższymi będzie spacerować lub bawić się np. podczas robienia zdjęć w plenerze. Doskonała atmosfera podczas takiego wydarzenia sprawi, że sesja sama w sobie będzie przyjemnością. Pamiętaj, aby uzgodnić z rodzicami datę wydarzenia, a najlepiej pozwól im podjąć tę decyzję. Podaruj voucher na rodzinną sesję zdjęciową jako prezent na roczek dziecka!

Uwiecznij wyjątkowe chwile w gronie najbliższych

Doskonałym prezentem na roczek dziecka jest upamiętnienie tego wydarzenia na rodzinnej sesji zdjęciowej. Sam proces uwieczniania wspólnych chwil w plenerze, w studio lub w domu to wspaniała zabawa, a fotografie, które wtedy powstają, będą z pewnością cenną pamiątką. Wyjątkowa atmosfera pierwszych urodzin, uśmiech dziecka i jego wygląd to coś, co z pewnością warto upamiętnić na zdjęciach. Zwróć uwagę na to, ile osób może uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Zatrzymaj czas na fotografiach i kompletuj album dziecka o wspaniałe pamiątki z jego pierwszych urodzin.

„Magiczne ubranko” na prezent dla roczniaka

Ubrania są dość uniwersalnym prezentem, który można podarować dziecku. W wyjątkowym Dniu Pierwszych Urodzin daj małemu jubilatowi prezent w postaci karty podarunkowej na „Magiczne ubranko” wręczonej rodzicom szkraba. Te niezwykłe ciuszki są szyte w Polsce z najlepszych materiałów, z zachowaniem ogromnej staranności. Są wyjątkowo miłe w dotyku, praktyczne i szczególnie piękne. Co wyróżnia je na tle innych ubranek dziecięcych? Mają one różne ciekawe właściwości, niespotykane u innych producentów odzieży dla najmłodszych. Materiał, z którego uszyte zostały ubranka, zmienia kolor pod wpływem dotyku lub ciepła. Po zmoczeniu powierzchni ubrania pojawiają się na niej wzory.

Co więcej, niektóre modele ubrań mają taką właściwość, że mali artyści mogą na nich rysować! Stanowią coś w rodzaju kolorowanki na koszulce – pomysł szalony i genialny zarazem! Kreatywny prezent na roczek dla dziecka z pewnością przypadnie do gustu ciekawskiemu maluchowi, a także zachwyci jego rodziców. Mama i tata malca będą mogli samodzielnie wybrać coś z bogatego asortymentu producenta i ubrać swojego roczniaka w taki oryginalny strój.

Wybór odpowiedniego prezentu na pierwsze urodziny z pewnością nie należy do prostych decyzji. Mamy nadzieję, że choć odrobinę ułatwiliśmy Ci to zadanie. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i spraw małemu jubilatowi fajny prezent, który sprawi, że na jego buzi pojawi się uśmiech.

1 Komentarz
  1. Mój chrześniak dostał na roczek taki pchacz stoliczek z toyz i to przy nim nauczył się stawiać pierwsze kroki. Chyba dobrze trafiłem 🙂

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo