Jesień dekoracje do druku. Jesienne obrazki XXL

Jesienne dekoracja XXL do pobrania i wydrukowania za darmo. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt obrazków, które świetnie sprawdzą się jako dekoracja na jesień w sali przedszkolnej lub klasie szkolnej. Obrazki mogą przydać się również do różnego rodzaju zajęć dydaktycznych.

Wszystkie dekoracje można wydrukować w formacie A4, klikając na dany obrazek. Ponadto wiemy, że bardzo poszukiwane są jesienne dekoracje XXL, dlatego przygotowaliśmy również pliki PDF w formacie A2 (oczywiście można wydrukować je jako A3 czy A4), a także osobny plik z dekoracjami na jesień podzielony na kilka kartek A4. Jeden obrazek składa się wtedy z sześciu kartek A4, dzięki czemu można stworzyć dużą dekoracje.

Oto jakie obrazki na jesień można pobrać za darmo. Ponadto w serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdują się darmowe napisy „JESIEŃ” do druku, a także wiele innych jesiennych pomocy dydaktycznych, w tym duży zestaw kart pracy.

Pobierz dekoracje w PDF

Pobierz “Jesienne dekoracje A2”

,
jesienne-dekoracje-do-druku-a2.pdf – Pobrano 927 razy – 7,24 MB

Pobierz “Jesienne dekoracje XXL”

Jesien-Dekoracje-XXL.pdf – Pobrano 887 razy – 6,44 MB
Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Na dekoracjach znajdziesz wiele jesiennych motywów. Są to m.in. dynie, liście, drzewa, a także postacie dzieci w jesiennym klimacie. Nie brakuje również obrazków pani jesieni.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo