Jesień. Ja mam, kto ma? Karty PDF do druku za darmo

“Ja mam, kto ma?” to bardzo popularna gra dla dzieci. Przygotowaliśmy wersję PDF do druku za darmo o tematyce jesiennej. Zestaw zawiera 25 kart, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przedszkolu.

10 ZESTAWÓW GIER “JA MAM, KTO MA?” W PROMOCYJNEJ CENIE << ODBIERZ RABAT

Ja mam, kto ma? Zasady

Na czym polega gra “Ja mam, kto ma?”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie “Kto ma.,,” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty.

Zobacz również: Karty ruchowe do druku

Przykładowa rozgrywka:
Gracz 1: Ja mam zieloną gruszkę. Kto ma chmurę z padającym deszczem?
Gracz 2: Ja mam chmurę z padającym deszczem. Kto ma drzewo?

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

“Ja mam, kto ma?” – wersje na jesień

Przygotowaliśmy darmowy zestaw kart PDF do druku. Zawiera on 25 kart z różnymi obrazkami o tematyce jesiennej. Będzie więc doskonałym uzupełnieniem kart pracy na jesień.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KARTY PRACY O ZWIERZĘTACH

Ja mam, kto ma? PDF do druku za darmo

Karty “Ja mam, kto ma?” na jesień można pobrać za darmo i wykorzystać w przedszkolu lub innej pracy czy zabawie z dziećmi. Udostępniony plik PDF zawiera dwie karty na stronę A4. Jeśli chcesz, aby karty były mniejsze, to w ustawieniach wydruku zwiększ liczbę stron na jeden arkusz.

Pobierz “Ja mam, kto ma? Jesień” jamam-ktoma-jesien.pdf – Pobrano 31958 razy – 528 KB

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.