Jesień napis do druku. Szablony na dekoracje za darmo

Napis jesień do druku za darmo. Przygotowaliśmy różne wersje, które pozwolą Ci ozdobić salę lub przygotować gazetkę jesienną w przedszkolu lub szkole.

KUP ZESTAW POMOCY DYDAKTYCZNYCH NA JESIEŃ – 6 zł za PDF

Jesień napis do druku

Poniżej w pliku PDF możesz pobrać napis Jesień w ozdobnej ramce. Ponadto dostępne są cztery inne wersje liter tworzących napis.

Zachęcamy również do pobierania jesiennych dekoracji XXL w PDF.

,
Napis jesień do druku

Pobierz “Napis jesień do druku”

napis-jesien.pdf – Pobrano 1462 razy – 1,15 MB

Jesień to czas, gdy warto w przedszkolu zadbać o nowe dekoracje. Na gazetkę lub inne miejsce sali z pewnością przyda się napis „Jesień” do druku. Przygotowaliśmy cztery szablony, które można pobrać za darmo.

Każdy z nich zawiera napis „Jesień” na kartce A4, a także każdą literę na jedną kartkę, co pozwoli utworzyć większy napis, który sprawi, że dekoracje na gazetce będą prezentowały się jeszcze lepiej.

Jeśli szukasz innych szablon na jesień, to zajrzyj do naszego pakietu pomocy dydaktycznych na jesień. Znajdziesz tam mnóstwo kart pracy, kart pokazowych, a także szablony liści, grzybów i innych symboli jesieni.

Aby pobrać i wydrukować napis Jesień należy pobrać poniższy plik, gdzie zawarte są wszystkie cztery wersje napisu do druku, a także pojedyncze litery.

Pobierz “Jesień - napis do druku”

jesien-napis-do-druku.zip – Pobrano 11083 razy – 8,16 MB

Pobierz “Napis jesień do druku”

napis-jesien.pdf – Pobrano 1462 razy – 1,15 MB

Pobierz również: Szablon drzewa na jesień

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo