Jesienne głoski i sylaby. Darmowe karty pracy

Jesienne karty pracy udostępniane w naszym serwisie cieszą się dużą popularnością, dlatego regularnie staramy się udostępniać kolejne pomoce dydaktyczne. Tym razem prezentujemy zestaw „jesienne głoski i sylaby”. PDF za darmo można pobrać poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: KARTY Z SYLABAMI DO NAUKI CZYTANIA

Zestaw ten składa się z ośmiu stron kart pracy. Na czym polega zadanie dziecka? Na pierwszych stronach należy narysować tyle kropek lub kresek z ilu głosek i sylab składa się podany wyraz (obrazek).

Potem należy dopasować nazwę do obrazka, połączyć w pary nazwy składające się z tylu samych sylab lub głosek, a następnie nazwt zaczynające się na tą samą głoskę. Ostatnie dwie strony kart pracy to wykreślanka i zadanie „Podpisz tylko te obrazki, które kojarzą się z jesienią”.

,

40% RABATU W SKLEPIE DRUKATEK.PL Z KODEM „WEEKENDNAUCZYCIELA”

Jednocześnie zachęcamy do zakupu zestaw pomocy dydaktycznych na jesień. Ponad 100 stron kart pracy i kart pokazowych w formie PDF można zakupić w cenie 6 zł

Zachęcamy również do pobrania wcześniej udostępnionych materiałów na jesień. Ostatni materiał to jesienna rozsypanka literowa, a całą listę plików do wydruku znajdziecie KLIKAJĄC TUTAJ.

Zestaw „jesienne głoski i sylaby” w formie PDF można pobrac na dole artykułu. Można również kliknąć na wybrany obrazek i zapisać go klikając „Pobierz plik do wydruku”.

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Pobierz “Jesienne głoski i sylaby”

jesienne-karty-pracy-za-darmorodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 9433 razy – 1,80 MB
v
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo