Jeż szablon i kolorowanka do druku

Szablon jeża i kolorowanka do druku za darmo. Pliki przydadzą się do różnego rodzaju prac plastycznych oraz na przypadający 10 listopada Dzień Jeża.

Dzień Jeża – szablony do druku

Dzień Jeża w przedszkolu obchodzi się 10 listopada. Scenariusz zajęć może być bardzo zróżnicowany. Oprócz kart pracy dzieci przygotowują różne prace plastyczne. Niezbędne są więc szablony jeża do druku, które możecie pobrać za darmo poniżej.

Zobacz również: Święto Niepodległości – materiały do druku

Pobrać możecie dwa szablony do druku. Pierwszy z nich zawiera kontury jeża, a drugi posiada nieco więcej szczegółów i świetnie sprawdzi się również jako kolorowanka do wydruku.

Jeż Szablon do druku
Szablon Jeża do druku

Pobierz “Szablon jeża” jez-szablon-do-druku.jpg – Pobrano 4132 razy – 43 KB

Jeż Szablon i kolorowanka do druku
Jeż – kolorowanka i szablon do druku

Pobierz “Jeż kolorowanka” jez-szablon-kolorowanka.jpg – Pobrano 1888 razy – 143 KB

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.