Joshua Franklin transmisja. Gdzie oglądać online za darmo?

W tym weekendzie świat boksu skupi się na najważniejszej walce, jaką jest pojedynek Anthony’ego Joshuy z Jermaine Franklinem. Transmisja i live stream z tej walki będą dostępne na platformie DAZN. Dla Joshuy będzie to pierwsze niemistrzowskie starcie od 2015 roku, kiedy to pokonał przed czasem Dilliana Whyte’a. Po dwóch porażkach z rzędu z Ołeksandrem Usykiem, Joshua z pewnością będzie chciał udowodnić swoją wartość i zatriumfować na ringu.

Joshua – Franklin transmisja online

Choć walka Joshuy z Franklinem nie jest walką o mistrzostwo świata, to na pewno przyciągnie uwagę kibiców boksu z całego świata. Joshua to ciągle mocne nazwisko w świecie boksu i jego porażka nie byłaby na rękę jego promotorom oraz fanom. Dlatego też, aby nawiązać do wielkich walk, jakie stoczył w przeszłości, musi w sobotę pokonać pierwszą przeszkodę.

Franklin wróci do ringu po porażce ze wcześniej wspominanym Whyte’em. Sędziowie orzekli wtedy jego większościową porażkę. Teraz ma szansę na odwet i na pokazanie, że jest bokserem na miarę Joshuy.

Poza główną walką, w rozpisce znalazł się również pojedynek Daniela Bociańskiego z Louisem Fieldingiem. To dla polskiego boksera szansa na pokazanie się na światowym ringu i udowodnienie swojej wartości.

,

Gdzie oglądać walkę Joshua – Franklin online za darmo? Transmisja i live stream z tej gali bokserskiej będą dostępne na platformie DAZN. Nie oferuje ona jednak darmowego dostępu. Miesięczny koszt wynosi 7,99 zł. To idealna okazja dla fanów boksu, aby obejrzeć ten emocjonujący pojedynek i poczuć atmosferę prawdziwej walki na ringu. Dlatego nie przegapcie tej okazji i śledźcie najważniejsze wydarzenia ze świata boksu za darmo online!

Karta walk (główna)

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) vs Jermaine Franklin (21-1, 12 KO)
Fabio Wardley (15-0, 14 KO) vs Michael Coffie (13-3, 10 KO)
Galal Yafai (3-0, 2 KO) – Moises Calleros (36-10-1, 19 KO)
Austin Williams (13-0, 9 KO) vs River Wilson-Bent (14-2-1, 6 KO)
Campbell Hatton (10-0, 3 KO) vs Louis Fielding (10-7, 1 KO)

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo