Kalendarz czerwiec 2021 do druku. Trzy wersje PDF

Kalendarz czerwiec 2021 do druku w PDF to trzy szablony kalendarza do wyboru. Są wersje zarówno poziome, jak i pionowe. Kolorowe i czarno-białe, a także z planerem, notatkami i listą celów. Pobierz za darmo kalendarz na czerwiec 2021 do wydruku.

Czerwiec 2021 – kalendarz do druku w PDF

Jak co miesiąc przygotowaliśmy darmowy kalendarz do druku. Wersja na czerwiec 2021 zawiera trzy szablony. Wszystkie można pobrać w PDF i wydrukować za darmo w kolorze lub odcieniach szarości.

Pobierz również: Kalendarz na 2021 rok

Kalendarz czerwiec 2021 do druku

Pierwsza wersja kalendarza to poziomy kalendarz na czerwiec 2021, bez listy celów i osobnego miejsca na notatki. Dzięki temu posiada większe kratki na każdy dzień miesiąca, co pozwala zapisywać tam najważniejsze wydarzenia. W ten sposób zaplanujesz w idealny sposób czerwiec 2021 roku.

Czerwiec 2021 - kalendarz do druku z plannerem

Druga wersja również jest pozioma i w odcieniach szarości, dzięki czemu nie musisz tracić kolorowego tuszu. Różni się tym, że dodany został planer. Po prawej stronie możesz zapisać najważniejsze informacje i cele do zrealizowania. Ponadto na dole jest dodatkowa ramka na notatki.

Pobierz również: Tygodniowy planner do druku

Kalendarz czerwiec 2021 PDF

I wreszcie trzeci kalendarz czerwiec 2021 jest kolorowy i pionowy. Zawiera ładny obrazek, który ozdobi np. lodówkę w kuchni lub inne miejsce, w którym zdecydujesz się powiesić wydrukowany z PDF kalendarz.

Wszystkie trzy wersje kalendarza zawarte są w jednym pliku PDF do druku, który można pobrać za darmo poniżej. Alternatywą jest oczywiście otwarcie wybranego obrazka i wydrukowanie go bezpośrednio z przeglądarki, aczkolwiek może to nieco wpłynąć na jakość wydruku. Zalecamy więc pobranie kalendarza na czerwiec 2021 w PDF.

Pobierz kalendarze na czerwiec w PDF

Aby pobrać darmowy plik PDF z wszystkimi wersjami skorzystaj z poniższego przycisku.

Pobierz “Kalendarz czerwiec 2021” kalendarz-czerwiec-2021.pdf – Pobrano 5272 razy – 716 KB

Czerwiec 2021

Kalendarz na czerwiec 2021 zawiera 30 dni miesiąca. W jego trakcie są cztery weekendy. Dla uczniów to przede wszystkim zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Po wielu miesiącach nerwów związanych ze zdalną edukację, ograniczeniami przyszedł czas na zasłużony odpoczynej.

Pierwszy Dzień Lata już 21 czerwca. Dwa dni później obchodzimy Dzień Ojca. Czerwiec zaczyna się we wtorek i od razu świętujemy Dzień Dziecka, natomiast kończy w środę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.