Kalendarz czerwiec 2024 do druku. Cztery wersje PDF

Czerwiec 2024 kalendarz do druku. Przygotowaliśmy cztery szablony do druku w PDF. Są wersje zarówno poziome, jak i pionowe. Kolorowe i czarno-białe, a także z planerem, notatkami i listą celów. Pobierz za darmo kalendarz na czerwiec 2024 do wydruku.

Czerwiec 2024 kalendarz do druku w PDF

Jak co miesiąc przygotowaliśmy darmowy kalendarz do druku. Wersja na czerwiec 2024 zawiera cztery szablony. Wszystkie można pobrać w PDF i wydrukować za darmo w kolorze lub odcieniach szarości.

Czerwiec kalendarz
Kalendarz czerwiec 2024 do druku

Pierwsza wersja kalendarza to poziomy kalendarz na czerwiec 2024, bez listy celów i osobnego miejsca na notatki. Dzięki temu posiada większe kratki na każdy dzień miesiąca, co pozwala zapisywać tam najważniejsze wydarzenia. W ten sposób zaplanujesz w idealny sposób czerwiec 2024 roku.

Czerwiec kalendarz do druku

Druga wersja również jest pozioma i w odcieniach szarości, dzięki czemu nie musisz tracić kolorowego tuszu. Różni się tym, że dodany został planer. Po prawej stronie możesz zapisać najważniejsze informacje i cele do zrealizowania. Ponadto na dole jest dodatkowa ramka na notatki.

Kalendarz czerwiec 2024 do druku pdf

I wreszcie trzeci kalendarz czerwiec 2024 jest pionowy. Zawiera zarówno listę celów, jak i notes. Czwarta wersja to nasza tegoroczna nowość, która jest uwielbiana przede wszystkim przez dzieci, czyli kolorowa wersja z jednorożcem.

Kalendarz czerwiec 2024 do druku pdf

Wszystkie trzy wersje kalendarza zawarte są w jednym pliku PDF do druku, który można pobrać za darmo poniżej. Alternatywą jest oczywiście otwarcie wybranego obrazka i wydrukowanie go bezpośrednio z przeglądarki, aczkolwiek może to nieco wpłynąć na jakość wydruku. Zalecamy więc pobranie kalendarza na czerwiec 2024 w PDF.

Pobierz kalendarze na czerwiec w PDF

Aby pobrać darmowy plik PDF z wszystkimi wersjami skorzystaj z poniższego przycisku.

Pobierz “Kalendarz czerwiec 2024”

Czerwiec-2024-kalendarz-do-druku.pdf – Pobrano 1563 razy – 617,95 KB

Czerwiec 2024

Kalendarz na czerwiec 2024 zawiera 30 dni miesiąca. W jego trakcie są cztery weekendy. Dla uczniów to przede wszystkim zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Po wielu miesiącach nerwów związanych ze zdalną edukację, ograniczeniami przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Pierwszy Dzień Lata już 21 czerwca. Dwa dni później obchodzimy Dzień Ojca. Czerwiec zaczyna się w sobotę i od razu świętujemy Dzień Dziecka, natomiast kończy w niedzielę.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo