Kalendarz Lipiec 2021 do druku. Dwie wersje PDF

Kalendarz do druku na miesiąc lipiec 2021. Pobierz plik PDF za darmo i wydrukuj jedną z wybranych wersji: z notesem lub bez.

Kalendarze do druku: Lipiec 2021

Przygotowaliśmy kalendarz na lipiec 2021 do druku za darmo. Plik PDF można pobrać za darmo. Znajdują się w nim dwie wersje: z miejscem na notatki obok kalendarza i bez.

Każdy dzień składa się z prostokąta, który również umożliwia zapisanie ważnego wydarzenia lub dowolnej notatki. Obie wersje są czarno-białe, ale jeśli odbiór będzie pozytywny i pojawi się zapotrzebowanie, to przygotujemy również kolorowe wersje na lipiec 2021 i kolejne miesiące.

Kalendarz lipiec 2021 do druku
Kalendarz Lipiec 2021 do druku. Plik PDF można pobrać poniżej

Powyższa wersja do wydruku zawiera kalendarz na lipiec 2021 roku. Ponieważ nie ma miejsca na notatki, to każdy dzień ma większe pole.

W drugiej wersji wydzieliliśmy miejsce na notes. Można tam zapisać dowolne notatki, przypomnienia, wydarzenia lub zrobić listę rzeczy do zrobienia lub celów do zrealizowania na dany miesiąc. (wersja chwilowo usunięta z powodu błędu).

Dajcie znać w komentarzach czego oczekujecie po kalendarzach do druku, co powinno być w nich zawarte, a na kolejny miesiąc przygotujemy jeszcze większy wybór kalendarzy.

Pobierz plik PDF

Aby pobrać i wydrukować kalendarz na lipiec należy pobrać poniższy plik PDF, gdzie zawarte są obie wersje. Można również zapisać powyższe obrazki, które są w dużej rozdzielczości i również nadadzą się do wydruku.

Pobierz “Lipiec 2021” kalendarz-lipiec-2021-do-druku-1.pdf – Pobrano 8503 razy – 31 KB

Lipiec to czas wakacji, ale i tak każdy z nas ma coś do zaplanowania, dlatego kalendarz do druku idealnie sprawdzi się na lodówce lub w innym miejscu. Lipiec 2021 rozpoczyna się w środę, ma cztery weekendy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.