Kalendarz luty 2024 do druku

Luty 2024 kalendarz do druku. Pobierz plik PDF do wydruku i idealnie zaplanuj luty. Przygotowaliśmy cztery wersje kalendarza.

Kalendarz na Luty 2024 do druku PDF

Kalendarz luty do druku. Pobierz plik PDF za darmo i wydrukuj kalendarz. Każdy dzień zawiera miejsce na notatki. Przygotowaliśmy kilka wersji, w tym również wersję z dużymi cyframi oraz z notesem po prawej stronie, gdzie można zapisać swoje cele i listę rzeczy do zrobienia.

Taki planer do druku z pewnością przyda się do planowania zakupów i innych rzeczy. Link do pobrania kalendarza w PDF znajduje się niżej.

Kalendarz Luty 2024 do druku w PDF
Kalendarz luty 2023 do druku

Powyższy kalendarz to wersja tradycyjna, która cieszy się dużą popularnością. Poniżej prezentujemy wersje z planerem, czyli miejscem na notatki. Jedna z nich zawiera duży cyfry, zwiększające widoczność.

kalendarz luty 2024 do wydruku pdf 1
Wersja z planerem
kalendarz luty planer

Aby pobrać i wydrukować kalendarz na luty 2024 należy pobrać poniższy plik PDF, gdzie zawarte są wszystkie wersje kalendarza do druku. Można również zapisać powyższe obrazki, które są w dużej rozdzielczości i również nadadzą się do wydruku.

Pobierz “Kalendarz Luty 2024”

luty-2024-kalendarz.pdf – Pobrano 5329 razy – 652,30 KB

W poprzednich miesiącach bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się kolorowy kalendarz z jednorożcami. Przygotowaliśmy więc też wersję na luty. Można go pobrać poniżej.

kalendarz luty unicorn

Pobierz “Kalendarz Luty 2024”

luty-2024-kalendarz.pdf – Pobrano 5329 razy – 652,30 KB
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo