Kalendarz maj 2024 do druku

Maj 2024 kalendarz do druku PDF

Kalendarz maj 2024 do druku. Pobierz plik PDF za darmo i wydrukuj kalendarz. Każdy dzień zawiera miejsce na notatki. Przygotowaliśmy cztery wersje kalendarza. Dwie czarno-białe, jedna z kolorowymi dodatkami (które można wydrukować w skali szarości) kolorowa, a także cieszący się dużym zainteresowaniem kalendarz z jednorożacami, który uwielbiają dzieci. Link do pobrania kalendarza w PDF znajduje się niżej.

Aby pobrać i wydrukować kalendarz na maj 2024 należy pobrać jeden z poniższych plików PDF. Można również zapisać powyższe obrazki, które są w dużej rozdzielczości i również nadadzą się do wydruku.

Maj 2024 kalendarz do druku pdf
Kalendarz na maj 2024 do druku – wersja z planerem
Maj Kalendarz do druku
Kalendarz maj 2024 do druku za darmo z planerem i powiększonymi cyframi
Maj Kalendarz do druku dla dzieci

Pobierz “Kalendarz maj 2024”

,
Kalendarz-Maj-2024.pdf – Pobrano 2320 razy – 600,38 KB

Maj 2024 składa się z 31 dni. Rozpoczyna się w sobotę, a kończy w poniedziałek. W jego trakcie obchodzimy m.in.: Święto Pracy, Święto Flagi, Konstytucji 3 maja, Dzień Strażaka, Dzień Godności osób z niepełnosprawnością umysłową, Dzień Biblioteki, Dzień Pielęgniarki, Dzień Rodziny, Światowy Dzień Pszczół, Dzień Kosmosu, Dzień Żółwia, Dzień Afryki i Dzień Matki. Na początku kalendarza na maj 2022 mamy długi weekend.

Aby idealnie zaplanować ten miesiąc zapraszamy do pobrania kalendarza do druku w PDF.

1 Komentarz
  1. Czy jest gdzieś kalendarz z plenerem na maj 2021?

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo