Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka. PDF do druku za darmo

Już w styczniu świętujemy Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Jednym z prezentów, które można wręczyć jest wydrukowany kalendarz. Przygotowaliśmy darmowy szablon kalendarze dla babci, dla dziadka oraz dla wspólny dla babci i dziadka. Zapraszamy do pobierania pliku PDF do wydruku.

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Przedszkola często przygotowują z tej okazji przedstawienia dla dziadków i przygotowują drobne upominki. Często nauczycielki zastanawiają się jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka przygotować.

Jedną z propozycji jest kalendarz do druku. Postanowiliśmy więc udostępnić darmowe wzory w pliku PDF. Dostępne są trzy różne szablony: kalendarz dla ukochanej babci, kalendarz dla ukochanego dziadka oraz wspólny kalendarz kochanej babci i kochanego dziadka. Na każdym kalendarzu znajduje się miejsce na rysunek. Może to być porter babci, dziadka lub wspólny rysunek.

Zobacz również: Kalendarz na 2023 rok do druku

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również wiele innych materiałów na Dzień Babci i Dziadka do druku. Są to m.in. karty pracy, napisy, piosenki.

Poniżej można pobrać wszystkie szablony kalendarz na Dzień Babci i Dziadka w pliku PDF. Dodatkowo są również szablony z kolorowym napisem. Przy okazji zapraszamy do pobierania kalendarza świąt nietypowych.

Pobierz “Kalendarz dla Babci i Dziadka”

kalendarz-babci-dziadka-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 2702 razy – 130,06 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo