Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka. PDF do druku za darmo

Już w styczniu świętujemy Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Jednym z prezentów, które można wręczyć jest wydrukowany kalendarz. Przygotowaliśmy darmowy szablon kalendarze dla babci, dla dziadka oraz dla wspólny dla babci i dziadka. Zapraszamy do pobierania pliku PDF do wydruku.

Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia. Przedszkola często przygotowują z tej okazji przedstawienia dla dziadków i przygotowują drobne upominki. Często nauczycielki zastanawiają się jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka przygotować.

Dzień Babci i Dziadka materiały do pobrania

5 zł
PDF do druku
Zestaw materiałów do pobrania w PDF i druku na Dzień Babci i Dziadka. Zawiera karty pracy (23 strony), napis, kalendarze do druku (5 szablonów) oraz zaproszenia do druku.

Jedną z propozycji jest kalendarz do druku. Postanowiliśmy więc udostępnić darmowe wzory w pliku PDF. Dostępne są trzy różne szablony: kalendarz dla ukochanej babci, kalendarz dla ukochanego dziadka oraz wspólny kalendarz kochanej babci i kochanego dziadka. Na każdym kalendarzu znajduje się miejsce na rysunek. Może to być porter babci, dziadka lub wspólny rysunek.

Zobacz również: Kalendarz na 2024 rok do druku

,

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również wiele innych materiałów na Dzień Babci i Dziadka do druku. Są to m.in. karty pracy, napisy, piosenki.

Kalendarze 2024 na Dzień Babci i Dziadka

Poniżej można pobrać wszystkie szablony kalendarz na Dzień Babci i Dziadka w pliku PDF. Dodatkowo są również szablony z kolorowym napisem. Przy okazji zapraszamy do pobierania kalendarza świąt nietypowych.

Pobierz “Kalendarze Dzień Babci i Dziadka 2024”

kalendarz-dzien-babci-i-dziadka-2024.pdf – Pobrano 2302 razy – 115,62 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo