Kalendarz sierpień 2021 do druku. Dwie wersje PDF

Kalendarz do druku na miesiąc sierpień 2021. Pobierz plik PDF za darmo i wydrukuj jedną z wybranych wersji: z notesem lub bez.

Kalendarze do druku: sierpień 2021

Przygotowaliśmy kalendarz na sierpień 2021 do druku za darmo. Plik PDF można pobrać za darmo. Znajdują się w nim dwie wersje: z miejscem na notatki obok kalendarza i bez.

Każdy dzień składa się z prostokąta, który również umożliwia zapisanie ważnego wydarzenia lub dowolnej notatki. Obie wersje są czarno-białe.

sierpien kalendarz do druku
Kalendarz sierpień 2021 do druku. Plik PDF można pobrać poniżej

Powyższa wersja do wydruku zawiera kalendarz na sierpeiń 2021 roku. Ponieważ nie ma miejsca na notatki, to każdy dzień ma większe pole.

W drugiej wersji wydzieliliśmy miejsce na notes. Można tam zapisać dowolne notatki, przypomnienia, wydarzenia lub zrobić listę rzeczy do zrobienia lub celów do zrealizowania na dany miesiąc.

Kalendarz sierpień 2021 do druku
Kalendarz sierpień 2021 do druku

Dajcie znać w komentarzach czego oczekujecie po kalendarzach do druku, co powinno być w nich zawarte, a na kolejny miesiąc przygotujemy jeszcze większy wybór kalendarzy.

Pobierz plik PDF

Aby pobrać i wydrukować kalendarz na sierpień należy pobrać poniższy plik PDF, gdzie zawarte są obie wersje. Można również zapisać powyższe obrazki, które są w dużej rozdzielczości i również nadadzą się do wydruku.

Pobierz “Kalendarz sierpień 2021” kalendarz-sierpien-2021.pdf – Pobrano 6316 razy – 47 KB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.