Kanciarze sezon 2 kiedy data premiery? Czy serial będzie kontynuowany?

Czy będzie data premiery serialu Kanciarze sezon 2? Jak na razie na Netflixie zadebiutował sezon 1, który cieszy się dość dużym zainteresowaniem, co oczywiście budzi pytanie o kontynuację serialu.

Serial Kanciarze na Netflix

Serial „Kanciarze” (znany również pod angielskim tytułem „Crooks”) z 2024 roku to niemiecki thriller akcji, który opowiada o rywalizacji między gangami ścigającymi się po całej Europie w pogoni za bezcenną monetą. Fabuła skupia się na emerytowanym włamywaczu, który łączy siły z młodszym przestępcą, aby wspólnie wziąć udział w tej niebezpiecznej grze. Pierwszy sezon serialu zadebiutował na platformie Netflix 4 kwietnia 2024 roku.

Już po kilku dniach Kanciarze trafili na pierwsze miejsce w rankingu TOP 10 najpopularniejszych seriali. Na filmweb ma ocenę 6.8.

Czy powstanie Kanciarze sezon 2? Kiedy data premiery?

Fabuła jest bardzo wciągająca, dlatego sporo osób po obejrzeniu pierwszych odcinków zastanawia się kiedy data premiery Kanciarze sezon 2. Jak na razie jest za wcześnie na oficjalne informacje. Dużo zależy od oglądalności i recenzji, ale po pierwszych dniach od premiery, można zakładać że Netflix zamówi kolejny sezon.

,

Do tej pory ukazało się osiem odcinków. Trwają od 39 do 66 minut. Zakończenie pierwszego sezonu wskazuje na to, że kontynuacja serialu jest przewidziana. Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to Kanciarze online dostępne są na Netflixie.

Odcinki serialu Kanciarze

Kanciarze S01E01 – Pantera

Przeszłość dopada Charly’ego. Zdolny włamywacz zostaje zmuszony do kradzieży cennej monety z sejfu szefa organizacji przestępczej Hassana Al-Walida.

Kanciarze S01E02 – Klan Al-Walidów

Charly wysyła Samirę i Jonasa do Marsylii i znajduje nieoczekiwanego sojusznika w osobie Josepha, drobnego gangstera, który ma za zadanie odzyskać monetę.

Kanciarze S01E03 – Czerwony

Ścigany przez licznych zabójców Charly zgadza się sprzedać monetę dla własnego bezpieczeństwa. Joseph dostrzega szansę zemsty.

Kanciarze S01E04 – Pomoc

Charly i Joseph uciekają do Włoch. Hassan wysyła swojego nieprzewidywalnego kuzyna do Marsylii.

Kanciarze S01E05 – Starzy przyjaciele

Joseph widzi tylko jedno wyjście z patowej sytuacji, ale Charly przychodzi mu z pomocą. Al-Walidowie wpadają na trop Samiry i Jonasa.

Kanciarze S01E06 – Rami

Charly odkrywa, że najgroźniejsza kobieta w Marsylii porwała Samirę i Jonasa. Joseph znajduje bezpieczną kryjówkę dla monety.

Kanciarze S01E07 – Pani

Joseph prosi Ninę o pomoc. Hassan odkrywa w swojej grupie zdrajcę. Charly musi zaplanować niewiarygodnie trudny skok.

Kanciarze S01E08 – Morze

Próbując uratować Samirę i Jonasa, Charly staje twarzą w twarz z Hassanem. Wszystko sprowadza się do rzutu monetą.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo