Karta praca na festyny, urodzinki i inne imprezy

W poczekalniach, na festynach, urodzinach lub innych imprezach dla dzieci, warto zapewnić im dodatkowe zajęcia. Jednym z nich może być rozwiązanie prostej karty pracy z różnego rodzaju łamigłówkami. Przygotowaliśmy darmową plik do druku, która świetnie sprawdzi się na tego typu wydarzeniach. Zapraszamy do pobierania i drukowania.

Podczas festynów często organizowane są różne konkursy i wyzwania. Jednym z nich może być rozwiązanie karty pracy z prostymi łamigłówkami. Taki materiał edukacyjny może być potraktowany jako forma konkursu, czyli po rozwiązaniu dziecko otrzymuje skromny upominek lub po prostu może służyć jako forma rozrywki.

Przygotowana karta pracy świetnie sprawdzi się również w poczekalniach (np. u lekarza) lub restauracjach, gdy dziecko w oczekiwaniu na posiłek może rozwiązać różnego rodzaju zadania lub np. zagrać z osobą towarzyszącą w kółko i krzyżyk. Oczywiście takie łamigłówki i gry znakomicie sprawdzą się również w przedszkolu.

Karta pracy dla dzieci dostępna jest do pobrania za darmo. Można ją wydrukować w formacie A3, A4 lub oczywiście mniejszym (wystarczy wybrać odpowiednie ustawienia wydruku). Co znajduje się na karcie pracy na festyny?

,
  • Rebus
  • Wykreślanka
  • Kolorowanki
  • Szlaczki
  • Gra kółko i krzyżyk
  • Labirynty
karta pracy dla dzieci festyn poczekalnia

Aby pobrać darmową kartę pracy wystarczy pobrać poniżej plik PDF, dzięki czemu wydrukujesz ją w wysokiej jakości. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi materiałami do druku dla dzieci.

Pobierz “Karta pracy dla dzieci”

karta-pracy-festyn.pdf – Pobrano 793 razy – 389,67 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo