Karty klamerkowe do druku w PDF. Dopasuj obrazek do podpisu

Karty klamerkowe to świetna pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Niezależnie od tematyki wspomagają edukację dzieci i jednocześnie mogą być interesującą formą zabawy. Zapraszamy do pobierania darmowego zestawu kart klamerkowych, w których zadaniem dziecka jest dopasowanie obrazka do podpisu i odwrotnie.

Przygotowaliśmy zestaw 30 darmowych kart klamerkowych. 14 z nich polega na przeczytaniu podpisu (jeśli dziecko nie czyta, może to wykonać rodzic lub nauczyciel), a następnie dopasowanie prawidłowego obrazka spośród trzech umieszczonych na karcie.

16 kart klamerkowych ma odwrotne zadanie. Na każdej karcie znajduje się jeden obrazek i trzy podpisy, z których należy wybrać ten pasujący do obrazka.

Karty klamerkowe można pobrać poniżej w pliku PDF. W naszym serwisie znajdziesz również inne darmowe karty klamerkowe, jak choćby z figurami geometrycznymi, cyframi, i nauką liczenia.

,

Jeśli poniższy zestaw kart klamerkowy Ci się spodoba, to zachęcamy do zakupu rozszerzonego zestawu, w którym znajduje się aż 212 kart do druku. Cena takiego zestawu wynosi 5 zł. Dostępne są również karty klamerkowe z alfabatem i do nauki czytania.

Karty klamerkowe (zestaw rozszerzony)

5 zł
PDF do druku
212 kart klamerkowych do druku.

Darmowe karty klamerkowe

Jeśli chcesz pobrać darmowe karty klamerkowe z dopasowywaniem podpisu do obrazka wybierz karty, które chcesz wydrukować lub pobierz całość w pliku PDF.

Wszystkie karty klamerkowe możesz pobrać w pliku PDF.

Pobierz “Karty klamerkowe”

karty-klamerkowe-PDF-rodzicielskieinspiracjePLpdf.pdf – Pobrano 804 razy – 1,12 MB
Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo