Kiedy warto zainwestować w kursy angielskiego online?

Coraz więcej osób decyduje się na naukę języka angielskiego w formie zdalnej. Sama znajomość tego języka obcego to obecnie standard w edukacji i w pracy, więc o konieczności dokształcania się nie trzeba rozmawiać. Z drugiej strony dobra szkoła języka angielskiego Three Lions to przepustka do ciekawych zajęć dostosowanych do potrzeb uczestników oraz metody, które są atrakcyjne i efektywne. 

Dla kogo nauka angielskiego online?

obraz 1

Nauka języka angielskiego online https://3lions.pl/kursy-online/ to świetna alternatywa dla zajęć stacjonarnych. Użytkownicy mają dostęp do lekcji i materiałów na specjalnej platformie internetowej i mogą przeglądać i uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Szkoła językowa oferuje kursy z rozmaitych języków na różnych poziomach zaawansowania, dotyczące różnych tematów i prowadzone innowacyjnymi metodami nauczania. Dużym powodzeniem cieszą się rozmowy z nauczycielami przez wideokonferencje, chaty tekstowe lub nagrane materiały wideo, a użytkownicy chętnie korzystają też z interaktywnych ćwiczeń, quizów, testów i innych narzędzi.

Zalety zdalnej nauki języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

obraz 2

Wielu studentów w różnym wieku i z rozmaitym doświadczeniem zawodowym decyduje się na kurs angielskiego b2 online dla osób średniozaawansowanych. Pozwala on wejść na wyższy poziom umiejętności językowych i wykorzystywać je w praktyce. W ramach zajęć wykorzystywane są podręczniki, jednak praca z nimi jest uzupełniana o dodatkowe materiały edukacyjne. Na poziomie Upper-Intermediate lekcje są prowadzone wyłącznie przez native speakerów, którzy prezentują różne akcenty, style mówienia i dialekty. Dzięki temu spotkania na tym poziomie są zróżnicowane i skupiają się szczególnie na rozbudowie słownictwa. Każdy blok edukacyjny obejmuje więc mówienie, słownictwo, słuchanie i gramatykę. Podczas zajęć priorytetem jest praktykowanie konwersacji oraz wprowadzanie nowych słów i zwrotów, które można natychmiast zastosować w codziennych rozmowach. Studenci mogą korzystać z gotowych materiałów podręcznikowych oraz przygotowywanych przez szkołę ćwiczeń autorskich. Co przyciąga? Ciekawe tematy i kreatywne lekcje angielskiego, które zachęcają do swobodnego wyrażania się w języku obcym przy każdej okazji.

Dobrze dopasowany kurs angielskiego online

Zaletą zajęć online jest to, że materiały do nauki angielskiego są udostępniane w chmurze. Są one interaktywne, a ćwiczenia obywają się za pomocą komunikatora ZOOM, a dodatkowe możliwości nauki daje autorska platforma e-learningowa. Ten model nauki jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Uczestnicy mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, co daje im większą swobodę organizacji. Kurs online oferuje też większą różnorodność materiałów i zasobów niż tradycyjne lekcje stacjonarne, a nauka języka angielskiego jest po prostu bardziej efektywna.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo