Klamerkowe karty z zadaniami matematycznymi (cz.1)

Klamerkowe zadania matematyczne do druku za darmo. Pobierz i wydrukuj darmowy arkusz z ćwiczeniami matematycznymi i daj dziecku do rozwiązywania.

Klamerkowe pomoce dydaktyczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli, a także rodziców. Dzięki nim dziecko może rozwiązywać różnego rodzaju zadania, a poprawną odpowiedź zaznacza się za pomocą klamerki, co doskonali również motorykę małą dziecka.

Przygotowaliśmy pierwszą część klamerkowych kart do druku z zadaniami. matematycznymi. Na dwóch kartkach A4 znajduje się osiem kart. Zadaniem dziecka jest policzyć zwierzęta i zaznaczyć klamerką prawidłowe rozwiązanie.

Pobierz “Klamerkowe zadania matematyczne (PDF)” Klamerkowe-karty-zadania-matematyczne.pdf – Pobrano 5404 razy – 2 MB

Kliknij na ikonę drukarki, aby wydrukować karty klamerkowe.[wonderplugin_pdf src=”https://rodzicielskieinspiracje.pl/inspiracje/2020/03/Klamerkowe-karty-zadania-matematyczne.pdf” width=”100%” height=”600px” style=”border:0;”]

Pobierz i wydrukuj klamerkowe karty pracy, a następnie wytnij pojedynczo karty. Zadaniem dziecka jest policzenie liczby zwierząt i przypięcie klamerki w prawidłowym rozwiązaniu.

[wpdm_package id=’509′]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.