Rozrywka

Klan streszczenia szczegółowe. Odcinki, obsada, powtórki VOD

Klan 4486 streszczenia odcinków. Zobacz co wydarzy się w serialu oraz gdzie oglądać powtórki na VOD.

Klan odcinki 4486. Gdzie oglądać powtórki?

Serial Klan w telewizji TVP 1 emitowany jest od 1997 roku. W 2025 roku odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55. W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 4486.

Powtórki serialu w TVP 1 nie są dostępne. Oczywiście jeśli przegapicie ostatni odcinek, to możecie nadrobić zaległości na platformie TVP VOD, gdzie dostępne są darmowe powtórki online, które bez logowania i rejestracji możecie obejrzeć w dowolnym momencie.

Klan streszczenia odcinków

Klan odc. 4486 streszczenie – emisja w piątek, 14 marca

Michał jest unieruchomiony na sześć tygodni. Wszyscy się dopytują, w jaki sposób złamał na boisku tę nogę i w której minucie meczu. Michał najpierw unika odpowiedzi, a w końcu się przyznaje, że to się stało, kiedy dopiero wchodził na boisko. Obiecuje, że postara się pracować zdalnie, żeby nie obciążać dodatkowo firmy. Bolek i Heniutka komentują zawirowania życiowe Sandry. Żeby taka konkretna i racjonalna osoba dała się tak oszukać mężczyźnie? Sandra prosi Norberta, żeby zajął się dziećmi podczas weekendu. Kiedy przywozi do niego dzieci, Norbert od razu zauważa, że jest w kiepskim stanie. Po jej wyjściu Krzyś i Marysia zdradzają, co się stało. Mariusz przyjeżdża pod szkołę Kuby. Widzi syna, który dźwiga dwa plecaki. Kubuś, jak gdyby nigdy nic, deklaruje, że przenosi się do niego, czyli do domu Patrycji, bo z Antkiem i Justyną jest nudno. Po drodze u Michała zjada jeden obiad, w domu drugi. Bartek jest zachwycony postępami Zuzy w matematyce i samą Zuzą. Zaprasza ją na milongę i tam oficjalnie przedstawia – jako swoją dziewczynę. Karol wyjeżdża na weekend do Dominiki do Poznania, Oskar wybiera się na kolację z Emilią, Jerzy zostaje w domu sam. Dzwoni do Elżbiety i opowiada jej, jak tęskni.

Klan obsada

Obsada serialu Klan w 2025 roku

  • Tomasz Stockinger jako Paweł Lubicz
  • Agnieszka Kotulańska-Drzazga jako Krystyna Lubicz
  • Kacper Kuszewski jako Marek Lubicz
  • Małgorzata Ostrowska-Królikowska jako Grażyna Lubicz
  • Piotr Cyrwus jako Ryszard Lubicz
  • Izabela Trojanowska jako Monika Lubicz
  • Dorota Naruszewicz jako Beata Borecka-Rafalska
  • Andrzej Grabarczyk jako Jerzy Chojnicki
  • Zygmunt Kęstowicz jako Władysław Lubicz
  • Agnieszka Kaczorowska jako Bożena Lubicz
  • Katarzyna Cichopek jako Kinga Zduńska
  • Marcin Mroczek jako Piotr Zduński

Ważne postacie z historii serialu, które już nie występują

  • Halina Dobrowolska jako Maria Lubicz (zmarła w 2016 roku)
  • Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz (zmarła w 2018 roku)
  • Barbara Bursztynowicz jako Elżbieta Chojnicka
  • Andrzej Strzelecki jako Janusz Sokołowski (zmarł w 2020 roku)
  • Zygmunt Kęstowicz jako Władysław Lubicz (zmarł w 2007 roku)
  • Jerzy Kamas jako Kazimierz Lubicz (zmarł w 2015 roku)
  • Marian Glinka (miał epizod w serialu, zmarł w 2008 roku)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *