Klangor sezon 2 – ruszyły zdjęcia. Kiedy premiera? Są złe wieści dla widzów

Klangor sezon 2 powstanie – to dobra wiadomość dla fanów tego serialu. Rozpoczęły się już zdjęcia do nowych odcinków. Zła jest taka, że w obsadzie dojdzie do sporych zmian i nie zobaczymy już np. cenionego Arkadiusza Jakubika. Kiedy data premiery sezonu 2?

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu Klangor

Serial „Klangor” zadebiutował w 2021 roku na antenie Canal+ i odniósł spory sukces. Produkcja zebrała pozytywne recenzje za wciągającą fabułę, znakomite aktorstwo i mroczny klimat. Pierwszy sezon skupiał się na historii zaginięcia nastoletniej Gabrieli, córki psychologa więziennego Rafała Wejmana (Arkadiusz Jakubik) i jego żony Magdy (Maja Ostaszewska).

Klangor sezon 2 kiedy data premiera?

W styczniu oficjalnie poinformowano o rozpoczęciu prac nad drugim sezonie. Kiedy premiera Klangor sezon 2? Oczywiście obecnie jest za wcześnie, aby ustalić dokładną datę premiery. Wiadomo, że nastąpi ona w 2025 roku. Serial będzie to obejrzenia w telewizji Canal+ Premium oraz na platformie VOD Canal+ Online.

Sezon 2 bez Arkadiusza Jakubika

Tym razem jednak fabuła nie będzie kontynuacją losów rodziny Wejmanów. Twórcy zdecydowali, że „Klangor” stanie się serialem antologicznym, opowiadającym inną historię w każdym sezonie. Z tego powodu w obsadzie nie znajdzie się np. Arkadiusz Jakubik.

,

W centrum wydarzeń 2. sezonu znajdą się kobiece bohaterki, które zagrają Małgorzata Gorol („Śubuk”) oraz Magdalena Czerwińska, znana z pierwszego sezonu. Reszta obsady na razie pozostaje tajemnicą. Za scenariusz ponownie odpowiedzialny jest duet Kacper Wysocki i Łukasz Kośmicki. Dołączył do nich Kirk Kjeldsen, autor powieści „The Depths”.

– Opowieść o rodzinie Wejmanów jest zamknięta, ale poruszone układy, nierozwiązane sprawy i bohaterowie, których częściowo już poznaliśmy, mają nową, elektryzującą historię do opowiedzenia – powiedziała Beata Ryczkowska z Canal+.

Klangor sezon 2, podobnie jak pierwszy, będzie miał osiem odcinków.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo