Kolorowanki Dzień Dziecka do druku. Darmowe szablony rysunków do pokolorowania

Dzień Dziecka to wyjątkowy moment, kiedy świętujemy dzieciństwo, radość i kreatywność naszych najmłodszych. To czas, kiedy chcemy zapewnić im niezapomniane doświadczenia, pełne zabawy i nauki. W tej wyjątkowej okazji, nic nie równa się z rysowaniem i malowaniem. To działania, które rozwijają wyobraźnię, umiejętności manualne i pozwala dzieciom wyrazić siebie poprzez sztukę. Dlatego właśnie, dla rodziców i nauczycieli pragnących zapewnić dzieciom wyjątkowe chwile, przygotowaliśmy kolekcję kolorowanek na Dzień Dziecka.

Dzień Dziecka – rozszerzony zestaw materiałów do druku

PDF do druku
Zestaw kart pracy (28 stron do druku), napis „Dzień Dziecka” oraz dyplom.

Dzień Dziecka kolorowanki do druku

Przygotowaliśmy ponad 30 różnych kolorowanek na Dzień Dziecka, które możesz pobrać i wydrukować za darmo, a potem wykorzystać podczas zabawy z dziećmi w domowym zaciszu lub sali przedszkolnej lub szkolnej.

Kolorowanka Obrazek na Dzień Dziecka
Kolorowanka Dziecko z pluszowym misiem
Kolorowanka Dziecko i pluszowy miś
Kolorowanka Dzieci z balonami
Kolorowanka Dzieci bawiące się piaskiem
Kolorowanka Dwie przyjaciółki podczas deseru
Kolorowanka Dwie koleżanki na pikniku
Kolorowanka Dwie dziewczyny na przyjęciu
Kolorowanka Dwaj koledzy w ogrodzie
Kolorowanka Dwaj przyjaciele podczas zabawy piłką
Kolorowanka Chłopiec z misiem
Kolorowanka Chłopiec na trampolinie
Kolorowanka Chłopiec i dziewczynka w ogrodzie
Kolorowanka Koledzy idą grać w piłkę
Kolorowanka Chłopak skacze na trampolinie
Kolorowanka Chłopiec z pluszowym misiem
Kolorowanka Chłopcy grają w piłkę nożną
Kolorowanka Chłopiec i dziewczynka skaczą
Kolorowanka Dziewczyna i chłopiec niosą balony
Kolorowanka Festyn na Dzień Dziecka
Kolorowanka Dziewczyna z misiem
Kolorowanka Rysunek na Dzień Dziecka
Kolorowanka Zadowolony chłopiec
Kolorowanka Zabawa piaskiem
Kolorowanka Zabawa w piaskownicy
Kolorowanka Uśmiechnięty chłopiec
Kolorowanka Taniec dziewczyn
Kolorowanka Tańczące dziewczyny
Kolorowanka Radosne Skaczące Dzieci
Kolorowanka Kolorowanka Dzień Dziecka

Dzień Dziecka darmowe szablony do druku

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również m.in. darmowe szablony, napisy, dyplomy i karty pracy KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ. Do drukowania kolorowanek na 1 czerwca namawiać chyba nie musimy, ale gdyby jednak….

Wyobraź sobie przedszkolne sale wypełnione radosnymi głosami dzieci, które pełne zaangażowania i pasji rysują swoje ulubione postacie i krajobrazy. Wyobraź sobie, jak ich twórcze umysły ożywają, a pomalowane kolorowanki zdobią ściany, pełne wspaniałych dzieł sztuki. To jest obraz, który można stworzyć z naszymi wyjątkowymi kolorowankami na Dzień Dziecka.

,

Nasze kolorowanki do druku są stworzone specjalnie dla rodziców i nauczycieli, którzy pragną zapewnić dzieciom wyjątkowe doświadczenia artystyczne. Obiecujemy dostarczyć produkty, które ożywią wyobraźnię, rozwijając przy tym umiejętności manualne i kreatywne dzieci. Każda strona kolorowanki została starannie zaprojektowana, by dostarczyć dzieciom radość i inspirację do twórczego malowania.

Nie bierz naszego słowa za dobrą monetę! Posiadamy liczne pozytywne opinie od rodziców i nauczycieli, którzy doświadczyli niezwykłych korzyści płynących z naszych kolorowanek na Dzień Dziecka. Oto kilka przykładów:

chlopiec i dziewczyna balony

„Kolorowanki, które otrzymaliśmy od Was na Dzień Dziecka, były absolutnym hitem w naszej szkole! Dzieci były zachwycone pięknymi ilustracjami i miały niesamowitą frajdę, malując je kolorowymi flamastrami. To naprawdę wspaniała forma edukacyjnej zabawy!” – Pani Anna, nauczycielka w szkole podstawowej.

„Nasze przedszkole zdecydowało się na Wasze kolorowanki na Dzień Dziecka i nie mogliśmy być bardziej zadowoleni! Dzieci były zafascynowane i niewzruszone przez długie godziny skupiały się na malowaniu. To idealny sposób na rozwijanie koordynacji ręka-oko i kreatywności.” – Pani Katarzyna, dyrektorka przedszkola.

Nie czekaj! Daj swoim dzieciom niezapomniane doświadczenie twórczego rysowania i malowania z naszymi kolorowankami na Dzień Dziecka. Obdarz je inspiracją, która pobudzi ich wyobraźnię i rozbudzi artystyczny ogień w ich sercach. Zapewnij im możliwość wyrażenia siebie poprzez barwy i kształty

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo