Kolorowanki Dzień Kobiet do druku. 30+ kolorowanek w PDF

Ponad 30 kolorowanek na Dzień Kobiet w jednym pliku PDF. Taki zestaw znakomicie sprawdzi się w przedszkolu wśród nauczycielek, które szybko i sprawnie mogą wydrukować dużą ilość rysunków do pokolorowania.

Kolorowanki na Dzień Kobiet do druku to głównie obrazki zawierający dziewczyny i kobiety z kwiatami. Nie brakuje również rysunków z chłopcami wręczającymi kwiaty. Wiele kolorowanek ma również różnego rodzaju napisy związane z Dniem Kobiet.

Każda kolorowanka na Dzień Kobiet za darmo dostępna jest w PDF. Zapraszamy do pobierania.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl udostępniamy również darmowe karty pracy na Dzień Kobiet, a także dyplom (KLIKNIJ TUTAJ) i Certyfikaty Super Dziewczyny (KLIKNIJ TUTAJ).

,
Kolorowanki Dzien Kobiet

Aby pobrać kolorowanki za darmo kliknij w poniższy przycisk.

Pobierz “Dzień Kobiet kolorowanki”

Kolorowanki-Dzien-Kobiet.pdf – Pobrano 450 razy – 3,47 MB
Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Z okazji Dnia Kobiet, który świętujemy 8 marca, warto przygotować dla dziewczynek i kobiet w naszym otoczeniu miłe niespodzianki. Jedną z nich mogą być specjalne kolorowanki poświęcone tej okazji. W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl udostępniamy wiele bezpłatnych kolorowanek na Dzień Kobiet przeznaczonych do wydruku. Są wśród nich zarówno proste rysunki dla najmłodszych dziewczynek, jak i nieco trudniejsze ozdobne grafiki dla starszych dziewcząt oraz kobiet. Kolorowanki te przedstawiają kwiaty, prezenty, torty i inne motywy nawiązujące do Dnia Kobiet. Można je pokolorować kredkami, farbami lub pisakami. Wydrukowane i pokolorowane kolorowanki będą oryginalną pamiątką z okazji tego święta.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo