Kolorowanki Koci Domek Gabi do druku

Koci Domek Gabi kolorowanki. Wybierz jeden z obrazków z tej bajki dla dzieci, wydrukuj go, a następnie pokoloruj tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia.

Koci Domek Gabi kolorowanki do druku

Bajka Koci Domek Gabi

Domek Gabi to bajka dla dzieci o małej dziewczynce, która mieszka w domu pełnym kotów. Uwielbia wszystkie swoje koty, ale pewnego dnia odkrywa, że jeden z nich ukrywa przed nią pewien sekret. Odcinki po polsku można obejrzeć na platformie Netflix.

Koci Domek Gabi kolorowanki do druku

Jeśli Twoje dziecko lubi oglądać bajkę Koci Domek Gabi, to z pewnością uwielbia tą dziewczynę i jej koty. Warto więc sięgnąć po kolorowanki do druku, które pozwolą dzieciom spędzać czas na zabawie z ulubionymi postaciami, to kolorowanka z Gabi i kotami będzie doskonałą rozrywką.

Polecamy również:
Mikołajki materiały do druku
5,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-14% Zimowe karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Sylaby karty do nauki czytania
10,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Malowanki z bajki Koci Domek Gabi stale są rozwijane, dlatego już wkrótce baza z rysunkami będzie powiększona.Zajrzyj również po inne kolorowanki dla dzieci lub dorosłych, które w rodzicielskieinspiracje.pl pobierzesz za darmo.

Postacie z bajki Koci Domek Gabi

W bajce Koci Domek Gabi oprócz tytułowej dziewczynki o imieniu Gabi występują m.in. następujące postacie: Kiciuś Panduś, Łakotek, Najkotek, Tekturzątko, Miękicia, DJ Kocimiętka, Wróżkicia, Kicifura, Syrenkotka. Kto jest Twoim ulubionym bohaterem? Znajdź z nim kolorowankę do druku i pokoloruj.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo