Kolorowanki Koci Domek Gabi do druku

Koci Domek Gabi kolorowanki. Wybierz jeden z obrazków z tej bajki dla dzieci, wydrukuj go, a następnie pokoloruj tak, jak podpowiada Ci wyobraźnia.

Koci Domek Gabi kolorowanki do druku

Koci Domek Gabi kolorowanka dla dzieci
Gabi i Syrenkotka
Gabi i Kiciuś Panduś
Kiciuś Panduś i Gabi
Gabi i inne postacie
Postacie z bajki Koci Domek Gabi
Gabi grająca na gitarze
Koci Domek Gabi kolorowanka

Bajka Koci Domek Gabi

Domek Gabi to bajka dla dzieci o małej dziewczynce, która mieszka w domu pełnym kotów. Uwielbia wszystkie swoje koty, ale pewnego dnia odkrywa, że jeden z nich ukrywa przed nią pewien sekret. Odcinki po polsku można obejrzeć na platformie Netflix.

Koci Domek Gabi kolorowanki do druku

Jeśli Twoje dziecko lubi oglądać bajkę Koci Domek Gabi, to z pewnością uwielbia tą dziewczynę i jej koty. Warto więc sięgnąć po kolorowanki do druku, które pozwolą dzieciom spędzać czas na zabawie z ulubionymi postaciami, to kolorowanka z Gabi i kotami będzie doskonałą rozrywką.

Malowanki z bajki Koci Domek Gabi stale są rozwijane, dlatego już wkrótce baza z rysunkami będzie powiększona.Zajrzyj również po inne kolorowanki dla dzieci lub dorosłych, które w rodzicielskieinspiracje.pl pobierzesz za darmo.

,

Postacie z bajki Koci Domek Gabi

W bajce Koci Domek Gabi oprócz tytułowej dziewczynki o imieniu Gabi występują m.in. następujące postacie: Kiciuś Panduś, Łakotek, Najkotek, Tekturzątko, Miękicia, DJ Kocimiętka, Wróżkicia, Kicifura, Syrenkotka. Kto jest Twoim ulubionym bohaterem? Znajdź z nim kolorowankę do druku i pokoloruj.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo