Korona Królów Jagiellonowie 65, 66, 67 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki

Korona Królów Jagiellonowie odc. 65, 66, 67 VOD i streszczenie. Ile ma odcinków, kiedy oglądać powtórki? Przeczytaj streszczenia lub oglądaj odcinki na TVP VOD.

Korona Królów Jagiellonowie odc. 65, 66, 67

Serial Korona Królów powrócił do ramówki TVP 1. Nowe odcinki powstały jako „Korona Królów. Jagiellonowie”. Akcja rozpocznie się więc w 1399 roku. Głównym konfliktem tej serii będzie narastające zagrożenie ze strony państwa krzyżackiego i działania władcy, które doprowadzają do ostatecznej rozprawy z Krzyżakami. Pierwszoplanowymi postaciami każdego odcinka są Władysław Jagiełło i jego druga żona – Anna Cylejska.

Serial można oglądać od stycznia w poniedziałki, wtorki i środy. Już w środę 31 maja o 20:30 premiera Korona Królów Jagiellonowie odc. 65. W kolejnym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 66, 67, 68.

Korona Królów Jagiellonowie ile odcinków?

Ile odcinków ma serial „Korona Królów. Jagiellonowie”? Będzie ich 125, co oznacza, że produkcję TVP będzie można oglądać przynajmniej przez kilka miesięcy. Seria „Jagiellonowie” rozpoczęła się jako odcinek 401 Korony Królów. Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej.

OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Powtórki w TV i Korona Królów VOD TVP PL

Powtórki Korony Królów będzie można oglądać w telewizji TVP 1 w soboty. Emitowane będą tam wszystkie trzy odcinki z danego tygodnia. Oczywiście jeśli przegapicie ostatni odcinek, to nie musicie czekać do soboty. Wszystkie odcinki „Korona Królów. Jagiellonowie” VOD dostępne będą również na platformie VOD TVP PL.

Nie musicie szukać odcinków na CDA, Dailymotion czy Youtube. W naszym serwisie znajdziecie również szczegółowe streszczenia.

Korona Królów Jagiellonowie streszczenie odcinków

Korona Królów Jagiellonowie odc 63 streszczenie

Rok 1408. Jagiełło dowiaduje się o niestosownym zachowaniu pijanej Sofii w stosunku do Dypolda. Beata z Bożego Daru ma pomysł, jak uratować dziewczynę przed klasztorem i zatrzymać ją na Wawelu. Wyjściem jest wydanie jej za mąż. Kandydatem staje się niedawno owdowiały Mścisław. Na Litwie panuje głód. Ulryk von Jungingen i Fryderyk von Wallenrode postanawiają uszczelnić granice. Jagiełło każe przygotować wielki transport zboża. Saule wybiera się do Krakowa, aby zawiadomić króla, że Krzyżacy rozpoczęli przygotowania do wojny.

Korona Królów Jagiellonowie odc 64 streszczenie

Płomienie i zgliszcza. Wiosna 1409. Księżna Anna Witoldowa (Małgorzata Klara) mówi Witoldowi (Michał Chorosiński), że Hanusz (Mateusz Grydlik) jest krzyżackim szpiegiem. Wielki Książę Litewski robi z niego swojego szpiega. Świdrygiełło (Michał Chruściel) zostaje pojmany przez Karima (Adam Młynarczyk) i jego Tatarów. Król (Sebastian Skoczeń) godzi się na ślub Sofii (Julia Łukowiak) z Mścisławem (Karol Dziuba). W Krakowie płonie zamtuz.

Korona Królów Jagiellonowie odc 65 streszczenie

O wojnie sprawiedliwej. Wiosna 1409. Władysław Jagiełło (Sebastian Skoczeń) szuka argumentów, które nastawią Europę pozytywnie do Korony i Litwy w wypadku konfliktu z Zakonem Krzyżackim. Znany krakowski wykładowca Stanisław ze Skarbimierza twierdzi, że istnieje wojna sprawiedliwa. Zbigniew Oleśnicki (Przemysław Stippa) chce jak najszybciej powiedzieć o tym królowi. Ciołek (Daniel Mosior) ma szybko skończyć pisać sonet, który zamówił król dla królowej. Ale kradnie mu go książę Siemek (Jakub Szlachetka) i podrzuca Femce (Żaneta Homa). Mścisław (Karol Dziuba) na białym koniu wjeżdża na wawelski dziedziniec i prosi o rękę Sofię (Julia Łukowiak). Królowa (Milena Staszuk) i dwórki próbują namówić Sofię, aby jak najszybciej przyznała się Mścisławowi do swoich kontaktów z Dypoldem. Na Wawel przyjeżdża poselstwo tatarskie. Karim Berdim (Adam Młynarczyk) jest pod urokiem Katarzyny z Goraja (Aleksandra Sroka).

Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo