Korona Królów Jagiellonowie 13, 14, 15 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinków, powtórki

Korona Królów Jagiellonowie odc. 13, 14, 15 VOD i streszczenie. Ile ma odcinków, kiedy oglądać powtórki? Przeczytaj streszczenia lub oglądaj odcinki na TVP VOD.

Korona Królów Jagiellonowie odc. 13, 14, 15

Serial Korona Królów powrócił do ramówki TVP 1. Nowe odcinki powstały jako „Korona Królów. Jagiellonowie”. Akcja rozpocznie się więc w 1399 roku. Głównym konfliktem tej serii będzie narastające zagrożenie ze strony państwa krzyżackiego i działania władcy, które doprowadzają do ostatecznej rozprawy z Krzyżakami. Pierwszoplanowymi postaciami każdego odcinka są Władysław Jagiełło i jego druga żona – Anna Cylejska.

Serial można oglądać od stycznia w poniedziałki, wtorki i środy. Już w poniedziałek 25 stycznia o 20:30 premiera Korona Królów Jagiellonowie odc. 13. W kolejnym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 14, 15, 16.

Korona Królów Jagiellonowie ile odcinków?

Ile odcinków ma serial „Korona Królów. Jagiellonowie”? Będzie ich 125, co oznacza, że produkcję TVP będzie można oglądać przynajmniej przez kilka miesięcy. Seria „Jagiellonowie” rozpoczęła się jako odcinek 401 Korony Królów. Streszczenia odcinków prezentujemy poniżej.

OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Powtórki w TV i Korona Królów VOD TVP PL

Powtórki Korony Królów będzie można oglądać w telewizji TVP 1 w soboty. Emitowane będą tam wszystkie trzy odcinki z danego tygodnia. Oczywiście jeśli przegapicie ostatni odcinek, to nie musicie czekać do soboty. Wszystkie odcinki „Korona Królów. Jagiellonowie” VOD dostępne będą również na platformie VOD TVP PL.

Nie musicie szukać odcinków na CDA, Dailymotion czy Youtube. W naszym serwisie znajdziecie również szczegółowe streszczenia.

Korona Królów Jagiellonowie streszczenie odcinków

Korona Królów Jagiellonowie odc 12 streszczenie

Rok 1402. Kto okaleczył konia Anny Cylejskiej? Czy dlatego Anna spadła z konia? O tym, że poroniła wiedzą tylko ona i medyk. Ale jego obowiązuje tajemnica. W Raciążku Jagiełło negocjuje z Konradem von Jungingenem odzyskanie Ziemi Dobrzyńskiej, a Mszczuj toczy pojedynek z Ulrykiem. Na Wawelu Zdravko z Mariboru wyznaje, że jest narzeczonym Anny Cylejskiej. Król ma konkurenta?

Korona Królów Jagiellonowie odc 13 streszczenie

Zima/wiosna 1403. Na Wawelu szczury i sypiące się ściany. Królowa Anna planuje więc remont, który będzie sporo kosztować. W czasie porządków zostaje odnaleziony pergamin napisany ręką Jadwigi Andegaweńskiej. „Wszystko do mnie należy, a jednak nic tu nie jest moje”. Czy młody rycerz Gwido , który przyjechał do Krakowa zrozumiał, jaki naprawdę jest Zakon, czy jest szpiegiem? Krzyżacy i Świdrygiełło palą litewskie miasta, a Jagiełło wysyła do Rzymu poselstwo, które ujawni okrucieństwo Zakonu. Na trakcie do Rzymu zbójcy opłaceni przez Malbork trafiają na wawelskie siły specjalne, czyli kompanię Zyndrama

Korona Królów Jagiellonowie odc 14 streszczenie

Król Władysław i królowa Anna chcą mieć dziedzica. Oboje proszą o radę spowiednika – Mikołaja Trąbę. Na Wawel przybywa papieski legat. Krzyżacy za wszelką cenę chcą zniechęcić wysłannika Ojca Świętego do popierania Jagiełły. Ulryk von Jungingen wysyła do Krakowa krzyżackiego szpiega, który przekaże Saule najnowsze rozkazy. Anna Cylejska nie wie, że drżenie rąk duchownego powoduje choroba, a nie nadużywanie wina. Podpuszczona przez Saule, nieopatrznie obraża papieskiego legata Pietro de Revend.

Korona Królów Jagiellonowie odc 15 streszczenie

Legat. Rok 1403. Królowa Anna stara się za wszelką cenę uzyskać przebaczenie papieskiego legata. Z pomocą przychodzi jej sekretarz dostojnika oraz kosztowny drobiazg. Pietro de Revenda zgadza się pojechać z Jagiełłą na Litwę. Ale wyjątkowy prezent dla papieskiego wysłannika szykują także Krzyżacy. Wilno jest przygotowane na wizytę duchownego z Rzymu, ale krzyżacki podarunek spowoduje, że Pietro de Revenda stwierdzi, że Litwa nie jest chrześcijańska i że będzie przekonywał papieża, aby ten nie wydawał bulli, tak potrzebnej Koronie i Wielkiemu Księstwu.

Serial Przysięga ile odcinków?

Odcinki serialu Przysięga można oglądać pięć razy w tygodniu. Emitowane są one od 2019 roku. Do tej pory ukazało się ponad 900 epizodów. Ile odcinków ma serial Przysięga? Sezon 3 w Turcji cały czas jest emitowany, co oznacza, że ciężko określić ile odcinków Przysięgi zostanie jeszcze wyprodukowanych. Widzowie mogą być spokojni – w najbliższym czasie serial nie zakończy się i cały czas w TVP 1 będzie można oglądać nowe odcinki serialu Przysięga po polsku.

Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga na Turkweb cieszą się dużą popularnością.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo