Kozacka Miłość 154, 155, 156. Streszczenia, ile odcinków, piosenka?

Kozacka Miłość 154, 155, 156 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Piosenka z Kozackiej Miłości bardzo spodobała się widzom. Ciężko ją jednak znaleźć nie znając tytułu utworu. Zapraszamy do posłuchania tej piosenki i zapoznania się z tłumaczeniem tekstu po polsku. Prezentujemy również streszczenia odcinków Kozacka Miłość 149, 150, 151.

Kozacka Miłość to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków 154, 155, 156, 157.

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

W najbliższych będzie można obejrzeć Kozacka Miłość odcinek 153, 154, 155, 156 itd. Emisja o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2.

Kozacka Miłość 153 streszczenie

Olga widzi pozytywne cechy charakteru Marysi i liczy na jej przyjaźń. Bułyga, szukając sposobu na opuszczenie miasta, chowa się w powozie Anfisy. Dzięki dyplomacji Fiodora, ojciec Oksany zostaje w stanicy. Gruszeńka symuluje chorobę, żeby zostać ze Stiepanem.

Kozacka Miłość 154 streszczenie

Marysia, dowiaduje się, że Stiepan nie jest sam w stanicy i po kryjomu jedzie do męża. Postrzelony przez Stiepana Bułyga ucieka w step, gdzie znajduje go Ilija. Gruszeńka wyjeżdża po rozmowie z Koźmą, zostawiając Stiepanowi pożegnalny list. Fiodor przeprasza Stiepana za swoje podejrzenia.

Kozacka Miłość 155 streszczenie

Nikoła obiecuje Gruszeńce, że zabierze ją do stolicy, gdzie przyrodnia siostra będzie mogła zapomnieć o nieszczęśliwej miłości. Kolewanow wymyśla intrygę, by rozdzielić Iliję od Aliony. Powierza Rogożynowi intratny interes z dala od miasta. Serafim w poszukiwaniu wnuczki trafia do zajazdu. Jest u kresu sił. Marysia pomaga rannemu Bułydze w ucieczce w zamian za obietnicę rozprawienia się z Gruszeńką.

Kozacka Miłość 156 streszczenie

Marysia opiekuje się chorym Serafimem, błagając, by jej nie potępiał. Stiepan dowiaduje się, że ranny Bułyga, któremu udało się zbiec przed pościgiem w step, żyje. Oksana, chcąc pozbyć się rywalki, udaje się do chaty czarownika po truciznę. Ilija zaczyna podejrzewać, że propozycja wspólnego interesu złożona przez Kolewanowa – to podstęp.

Ile odcinków ma serial Kozacka Miłość?

Kozacka Miłośc ile odcinków ma serial? Cały składa się aż z 270 epizodów. Emitowane są pięć razy w tygodniu w telewizji TVP 2. Do tej pory wyemitowano połowę odcinków.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od końca listopada po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 2. Oglądalność odcinków rośnie z każdym dniem. Niezwykle popularna stała się również piosenka ze wstępu do serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość – piosenka tytułowa serialu jest autorstwa rosyjskiej piosenkarski Yuta. Tytuł utworu to “Lyubimiy Moy” lub po rosyjsku “Любимый мой”. Piosenka z filmu Kozacka Miłość dostępna jest zarówno na Youtube, jak i Spotify i innych tego typu platformach.

Poniżej możecie przesłuchać całą piosenkę tytułową.

Tekst piosenki został napisany oczywiście w języku rosyjskim. Utwór z serialu Kozacka Miłość jest bardzo popularny. Na Youtube ma prawie 9 milionów odsłuchań, a przecież nie każdy widz zna tytuł piosenki.

Kozacka Miłość – tekst piosenki

Solntse da yarkoye beloye gori
Oy nochi tomnyye, da goryachi ob’ yat’ya
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy mama mamen’ka, da ne umeyu vrat’ ya

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Step’ da kovyl’ do samoy do zari
Dolgo li, korotko, a na dvoikh doroga
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy lyudi dobryye, da ne sudite strogo

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.