Kozacka Miłość 270. Czy będzie odcinek 271? Streszczenia, ile odcinków, piosenka.

Kozacka Miłość 269, 270 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Piosenka z Kozackiej Miłości bardzo spodobała się widzom. Ciężko ją jednak znaleźć nie znając tytułu utworu. Zapraszamy do posłuchania tej piosenki i zapoznania się z tłumaczeniem tekstu po polsku. Prezentujemy również streszczenia odcinków Kozacka Miłość.

Serial Kozacka Miłość ile odcinków będzie w TV?

Kozacka Miłośc ile odcinków ma serial? Cały składa się aż z 270 epizodów. Emitowane są pięć razy w tygodniu w telewizji TVP 2. Do tej pory wyemitowano ponad 220 odcinków. Jak się skończy?

Kozacka Miłość to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków 268, 269 i ostatniego 270. Jak zakończy się Kozacka Miłość? Dowiemy się już we wtorek.

Dobrą wiadomością jest fakt, że w środę zamiast Kozacka Miłość 271 lecieć będzie Stepowa Miłość, czyli serial będący kontynuację losów głównych bohaterów.

,

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość 267 streszczenie odcinka

Aliona przybywa do stanicy i proponuje Kiriuszy wspólny wyjazd za granicę. Namawia go na studia medyczne. Fiodor znajduje siły, by pogodzić się z Oksaną. Duniasza przekonuje się, że nie może żyć bez Wasilija. Leżniow wyznaje Gruszeńce miłość. Nagła śmierć Pankowa komplikuje plany Anfisy, która próbuje nakłonić Gładysza do wspólnego działania.

Kozacka Miłość 268 streszczenie odcinka

Olga wraz z Nikołą przyjeżdżają do stanicy. Pojawienie się żywego Nikoły jest okazją do wielkiej fety w stanicy. Oksana źle znosi obecność Olgi, jednak dzięki mądrości Fiodora i taktowi Olgi udaje się rozwiać podejrzenia i ocieplić rodzinne relacje.

Leżniow opowiada Gruszeńce historię swojej nieszczęśliwej miłości, która doprowadziła do feralnego pojedynku w Petersburgu. Gruszeńka zapewnia Aleksandra o swoim uczuciu i zrozumieniu. Gładysz uczy Goriuchina posługiwania się bronią, jednocześnie podejrzewa Anfisę o intrygę w celu zabicia Leżniowa, ale Anfisa wszystkiemu zaprzecza. Aliona zatrzymuje się w zajeździe przed udaniem się w dalszą podróż za granicę. Koźma i Marysia spotykają się nocą w stepie.

Kozacka Miłość 269 streszczenie odcinka

Marysia spotyka się z Koźmą i opowiada mu o okrucieństwach Koliewanowa. Gładysz, przejrzawszy plan Anfisy próbuje odwieść ją od zabójstwa Leżniowa. W teatrze trwają przygotowania do premiery, Anfisa kontynuuje swój przebiegły plan. Gruszeńkę cały czas dręczy niepokój o Leżniowa. Marysia pod osłoną nocy spotyka się z Koliewanowem. Nie wie, że w krzakach ukrywa się świadek – Kiriusza. Z broni naładowanej ostrymi nabojami strzela na scenie Goriuchin.

Kozacka Miłość 270 streszczenie ostatniego odcinka

Podczas premiery w teatrze, Goriuchin strzela z broni załadowanej ostrymi pociskami. Ostatecznie jednak nie celuje w Leżniowa i ukochanemu Gruszeńki udaje się ujść z życiem. Po przedstawieniu Leżniow demaskuje Anfisę. Świadoma konsekwencji swego czynu, wystraszona kobieta ucieka z Gładyszem z miasta. Kiriusza jest świadkiem spotkania w stepie Marysi z Koliewanowem. Zachodzą zmiany na posterunku policji. Anikiejew awansuje na prystawa i naczelnika, Onufrijenko zaś marzy o karierze aktorskiej. Dzięki Siemionowi do policjantów trafia list podpisany inicjałem M.

W liście tym tajemnicza osoba obiecuje ujawnić wszystkie zbrodnie pewnego miejscowego przestępcy. Na wyznaczone miejsce jadą policjanci i Kozacy ze stanicy. Przestępcą okazuje się Koliewanow, który zostaje śmiertelnie ranny. Tymczasem przychodzi zgoda na rozwód Marysi ze Stiopą. W końcu losy Stiopy i Aliony mogą się połączyć.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od końca listopada po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 2. Oglądalność odcinków rośnie z każdym dniem. Niezwykle popularna stała się również piosenka ze wstępu do serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość – piosenka tytułowa serialu jest autorstwa rosyjskiej piosenkarski Yuta. Tytuł utworu to „Lyubimiy Moy” lub po rosyjsku „Любимый мой”. Piosenka z filmu Kozacka Miłość dostępna jest zarówno na Youtube, jak i Spotify i innych tego typu platformach.

Poniżej możecie przesłuchać całą piosenkę tytułową.

Tekst piosenki został napisany oczywiście w języku rosyjskim. Utwór z serialu Kozacka Miłość jest bardzo popularny. Na Youtube ma prawie 9 milionów odsłuchań, a przecież nie każdy widz zna tytuł piosenki.

Kozacka Miłość – tekst piosenki

Solntse da yarkoye beloye gori
Oy nochi tomnyye, da goryachi ob’ yat’ya
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy mama mamen’ka, da ne umeyu vrat’ ya

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Step’ da kovyl’ do samoy do zari
Dolgo li, korotko, a na dvoikh doroga
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy lyudi dobryye, da ne sudite strogo

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo