Kozacka Miłość piosenka. Streszczenia odc. 95, 96, 97 (wideo)

Kozacka Miłość – piosenka z serialu emitowanego w TVP 2 bardzo spodobała się widzom. Ciężko ją jednak znaleźć nie znając tytułu utworu. Zapraszamy do posłuchania tej piosenki i zapoznania się z tłumaczeniem tekstu po polsku. Prezentujemy również streszczenia odcinków 95, 96, 97.

Piosenka z serialu Kozacka Miłość

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od końca listopada po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 2. Oglądalność odcinków rośnie z każdym dniem. Niezwykle popularna stała się również piosenka ze wstępu do serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość – piosenka tytułowa serialu jest autorstwa rosyjskiej piosenkarski Yuta. Tytuł utworu to “Lyubimiy Moy” lub po rosyjsku “Любимый мой”. Piosenka z filmu Kozacka Miłość dostępna jest zarówno na Youtube, jak i Spotify i innych tego typu platformach.

Poniżej możecie przesłuchać całą piosenkę tytułową.

Tekst piosenki został napisany oczywiście w języku rosyjskim. Utwór z serialu Kozacka Miłość jest bardzo popularny. Na Youtube ma prawie 9 milionów odsłuchań, a przecież nie każdy widz zna tytuł piosenki.

Kozacka Miłość – tekst piosenki

Solntse da yarkoye beloye gori
Oy nochi tomnyye, da goryachi ob’ yat’ya
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy mama mamen’ka, da ne umeyu vrat’ ya

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Step’ da kovyl’ do samoy do zari
Dolgo li, korotko, a na dvoikh doroga
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy lyudi dobryye, da ne sudite strogo

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Kozacka Miłość to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków 95, 96, 97.

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość odc. 95

Iłłarion Gruszyn przyjmuje do pracy Alionę jako służącą. Proponuje jej, aby wraz z ojcem zamieszkała w jego domu. Tutaj Aliona spotyka Stiepana, który, będąc służbowo w Ustiużynie nieoczekiwanie odwiedza ojca. Koźma znajduje Katię i na siłę zaciąga ją do cerkwi, by wziąć ślub, mimo że dziewczyna jest przeciwna. Oksana ucieka z zajazdu do Fiodora. Ale ten, zakochany w Oldze, odrzuca miłość dziewczyny.

Kozacka Miłość odc. 96

Serafim słucha wyznania Oksany i postanawia pomóc jej wrócić do rodziców oraz zemścić się na Fiodorze. Marysia, przerażona, że wyda się oszustwo ze śmiercią Oksany, zmusza Fiodora do realizacji jej planu. Koźma próbuje ocieplić stosunki z Katią i napotyka na jej opór. Tichon i Iłłarion chcą ponownie połączyć Alionę ze Stiepanem.

Kozacka Miłość odc. 97

Matka Oksany błaga Serafima, aby przywołał jej nieżyjącą córkę. Czarownik ukrywa przed nią, że Oksana żyje. Ilia proponuje Alionie, że przepisze na nią były dom Skorniakowa, jednak ona odmawia. Duniasza zgłasza na policji swoje podejrzenia wobec Bułygi. Stiepan pisze wniosek o rozwód.

Kozacka Miłość odc. 98

Fiodor na prośbę Marysi straszy ludzi. Po stanicy rozchodzi się wieść o wilkołaku. Kozacy, poszukując go, wpadają do zagrody Serafima, ale na szczęście Oksanie udało się wcześniej zbiec. Ojciec Stiepana przyjeżdża nocą do stanicy i potajemnie rozmawia z synem, dając mu swoje błogosławieństwo na ślub z Alioną. Obiecuje również pomoc w uzyskaniu rozwodu. Marysia podejrzewając teścia o knowania za jej plecami, postanawia się go pozbyć i w tym celu dodaje trującego ziela do herbaty. Gładysz ma nadzieję na romans z Ustinią, ale jego zaloty budzą zazdrość i gniew Anfisy. Ilia przekazuje ojcu Aliony akt własności ich rodzinnego domu, prosząc o dyskrecję. Następnie prosi o rękę Alionę w obecności jej ojca, który naciska na córkę, żeby przyjęła oświadczyny. Przed domem Aliony pojawia się niespodziewanie Stiepan.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.