Kozacka Miłość 207, 208, 209. Streszczenia, ile odcinków, piosenka?

Kozacka Miłość 207, 208, 209 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Piosenka z Kozackiej Miłości bardzo spodobała się widzom. Ciężko ją jednak znaleźć nie znając tytułu utworu. Zapraszamy do posłuchania tej piosenki i zapoznania się z tłumaczeniem tekstu po polsku. Prezentujemy również streszczenia odcinków Kozacka Miłość.

Serial Kozacka Miłość ile odcinków będzie w TV?

Kozacka Miłośc ile odcinków ma serial? Cały składa się aż z 270 epizodów. Emitowane są pięć razy w tygodniu w telewizji TVP 2. Do tej pory wyemitowano ponad 170 odcinków.

Kozacka Miłość to serial emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków 207, 208, 209.

Kozacka Miłość streszczenia odcinków

Kozacka Miłość 205 streszczenie

Koliewanow jest przekonany, że Stiepan zdradził Alionę. Gruszyn oskarża żonę o to, że przyczyniła się do zaginięcia Aliony. Marysia zaprzecza tym podejrzeniom. Poszukiwania Aliony nie przynoszą żadnych rezultatów. Stiepan otrzymuje list od Koliewanowa i w pośpiechu udaje się do Ustiużyna. Koźma znajduje w stepie nieprzytomną Marysię i przywozi ją do stanicy. Stiepan odkrywa plamy krwi na podłodze w opuszczonym domu.

Kozacka Miłość 206 streszczenie

Kozacy przyjmują Wasyla w swoje szeregi. Marysia dochodzi do siebie i rzuca się na Gruszeńkę, obraża Koźmę i opuszcza stanicę. Pomocnik Koliewanowa mówi, że kupiec odjechał z dorożkarzem Trifonem. Po mieście rozchodzą się plotki o śmierci Aliony.

Kozacka Miłość 207 streszczenie

Duniasza przyjeżdża do Wasilija do stanicy. Gruszeńka szuka w mieście Marysi, by ją pocieszyć. W tym samym celu jedzie tam Oksana. Tichon jest ciężko chory. Olga i Liza starają się go uchronić przed złymi wieściam

Kozacka Miłość 208 streszczenie

Marysia wyprasza Gruszeńkę. Ta zamierza wrócić do stanicy. Nieznajomy woźnica chce ją podwieźć, ale Marysia nagle przepędza go i zabiera Gruszeńkę do siebie. Karasik dopytuje się o restaurację Anfisy. Do stanicy dociera wieść o śmierci Aliony. Koźma obwinia siebie

Piosenka z serialu Kozacka Miłość

Kozacka Miłość to rosyjski serial, który od końca listopada po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 2. Oglądalność odcinków rośnie z każdym dniem. Niezwykle popularna stała się również piosenka ze wstępu do serialu Kozacka Miłość.

Kozacka Miłość – piosenka tytułowa serialu jest autorstwa rosyjskiej piosenkarski Yuta. Tytuł utworu to “Lyubimiy Moy” lub po rosyjsku “Любимый мой”. Piosenka z filmu Kozacka Miłość dostępna jest zarówno na Youtube, jak i Spotify i innych tego typu platformach.

Poniżej możecie przesłuchać całą piosenkę tytułową.

Tekst piosenki został napisany oczywiście w języku rosyjskim. Utwór z serialu Kozacka Miłość jest bardzo popularny. Na Youtube ma prawie 9 milionów odsłuchań, a przecież nie każdy widz zna tytuł piosenki.

Kozacka Miłość – tekst piosenki

Solntse da yarkoye beloye gori
Oy nochi tomnyye, da goryachi ob’ yat’ya
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy mama mamen’ka, da ne umeyu vrat’ ya

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Step’ da kovyl’ do samoy do zari
Dolgo li, korotko, a na dvoikh doroga
Serdtse da devich’ye ty zagovoril
Oy lyudi dobryye, da ne sudite strogo

Lyubimyy moy, leti kak vol’nyy veter

Kazach’ya krov’ da kon’ tvoy voronoy
Lyubimyy moy odin takoy na svete
Da ne sud’ba nam vmeste byt’ s toboy
Lyubimyy moy/2x

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.