Krawat na Dzień Chłopaka “Super Chłopak” do druku

Z okazji Dnia Chłopaka, który już 30 września, w przedszkolu często wręczane są krawaty. Przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych krawata z napisem “Super Chłopak”. Szablon do druku możecie pobrać za darmo. Jest w nim również biała wersja, która sprawdzi się jako kolorowanka. Jednocześnie zachęcamy do pobierania również medali i napisu na Dzień Chłopaka.

Krawat “Super Chłopak” do druku to sześć wersji kolorystycznych. Jedna z nich jest biała, co może posłużyć jako kolorowanka. Dobrym pomysłem może być poproszenie dziewczynek z przedszkola, aby przygotowały krawaty dla swoich kolegów.

Zobacz również: Jesienny zestaw pomocy dydaktycznych

Krawat na Dzień Chłopaka do druku
Dzień Chłopaka – krawaty do druku

Krawat na Dzień Chłopaka do druku można pobrać na dole strony, korzystając ze specjalnego przycisku. Jeśli szukasz prostego i pustego szablonu krawata zajrzyj TUTAJ.

Pobierz “Krawaty Dzień Chłopaka” krawaty-dzien-chlopaka-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 11286 razy – 1 MB

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Krawaty w pliku PDF można pobrać za darmo. Zachęcamy również do przygotowanych przez nas darmowych materiałów na Dzień Chłopaka w przedszkolu, czyli medali i napisu “Dzień Chłopaka”.

Pobierz “Krawaty Dzień Chłopaka” krawaty-dzien-chlopaka-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 11286 razy – 1 MB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.