Krawat na Dzień Chłopaka „Super Chłopak” do druku

Z okazji Dnia Chłopaka, który już 30 września, w przedszkolu często wręczane są krawaty. Przygotowaliśmy kilka wersji kolorystycznych krawata z napisem „Super Chłopak”. Szablon do druku możecie pobrać za darmo. Jest w nim również biała wersja, która sprawdzi się jako kolorowanka. Jednocześnie zachęcamy do pobierania również medali i napisu na Dzień Chłopaka.

Zestaw materiałów do druku na Dzień Chłopaka

5 zł
PDF DO DRUKU
Obszerny zestaw materiałów do druku na Dzień Chłopaka. W cenie 5 zł otrzymasz PDF: napis, medale, dyplom i certyfikat Super Chłopaka, krawaty, karty pracy i kolorowanki.

Krawat „Super Chłopak” do druku to sześć wersji kolorystycznych. Jedna z nich jest biała, co może posłużyć jako kolorowanka. Dobrym pomysłem może być poproszenie dziewczynek z przedszkola, aby przygotowały krawaty dla swoich kolegów.

Zobacz również: Jesienny zestaw pomocy dydaktycznych

Krawat na Dzień Chłopaka do druku
Dzień Chłopaka – krawaty do druku

Krawat na Dzień Chłopaka do druku można pobrać na dole strony, korzystając ze specjalnego przycisku. Jeśli szukasz prostego i pustego szablonu krawata zajrzyj TUTAJ.

,

Pobierz “Krawaty Dzień Chłopaka”

krawaty-dzien-chlopaka-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 19907 razy – 1,11 MB

Krawaty w pliku PDF można pobrać za darmo. Zachęcamy również do przygotowanych przez nas darmowych materiałów na Dzień Chłopaka w przedszkolu, czyli medali i napisu „Dzień Chłopaka”.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo