Serial Krawcowa z Madrytu ile odcinków? Streszczenia odc. 13, 14, 15

Krawcowa Madrytu odcinek 12, 13, 14 streszczenie. Hiszpański serial po polsku można ponownie oglądać w TVP 2 od poniedziałku 31 maja. Ile odcinków ma serial? Gdzie obejrzeć powtórki w internecie i o czym opowiada fabuła?

Serial Krawcowa z Madrytu – ile ma odcinków?

W poniedziałek 31 maja w telewizji TVP 2 wyemitowany zostanie nowy serial Krawcowa z Madrytu. Widzowie mieli okazję oglądać go już trzy lata temu w TVP 1 i cieszył się wtedy dużym zainteresowaniem.

Ile odcinków ma Krawcowa z Madrytu? W Hiszpanii serial został podzielony na 11 epizodów, ale w Polsce można obejrzeć 17 odcinków.

Serial Krawcowa z Madrytu po polsku w TVP 2 można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40. We wtorek 15 czerwca wyemitowany zostanie odcinek Krawcowa z Madrytu 13. W kolejnych dniach emisja odcinka 14, 15, 16 i 17.

Krawcowa z Madrytu VOD – powtórki w internecie

Powtórki hiszpańskiego serialu w telewizji nie będą dostępne. Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to pozostaje przeczytać streszczenia odcinków lub poszukać Krawcowa z Madrytu VOD.

Wszystkie odcinki serialu Krawcowa z Madrytu można obejrzeć w internecie za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

Streszczenie odcinków serialu Krawcowa z Madrytu

Krawcowa z Madrytu odc. 8 streszczenie

Sira, żeby ratować przyjaciółkę, namawia Marcusa do kradzieży weksli z domu niemieckiego urzędnika. Dziennikarz ucieka w ostatniej chwili, ale zostaje rozpoznany i musi wyjechać z Maroka. W końcu udaje się pozbyć męża Rosalindy i kobieta znów może być z ukochanym. Beigbeder zostaje ministrem w rządzie Franco po wojnie.

Krawcowa z Madrytu odc. 9 streszczenie

Sira rozpoczyna współpracę z angielskim wywiadem. Dostaje nową tożsamość i we wrześniu 1940 roku otwiera w Madrycie salon krawiecki. Tajne informacje zapisywane szyfrem pozostawia w wyznaczonych miejscach. Dzięki pokazowi mody zdobywa pierwsze klientki z niemieckich kręgów. Po wizycie w muzeum ma przeczucie, że jest śledzona.

Krawcowa z Madrytu odc. 10 streszczenie

Beigbeder jest przeciwnikiem przystąpienia Hiszpanii do wojny, więc zostaje aresztowany. Rosalinda musi uciekać z Niemiec, a Sira wyjeżdża do Madrytu, gdzie otwiera pracownię krawiecką i działa jako szpieg na rzecz Anglików. Ignacio, jej dawny narzeczony, pracuje w urzędzie bezpieczeństwa i podejrzewa ją o pracę na rzecz wroga.

Krawcowa z Madrytu odc. 11 streszczenie

Sira decyduje się poprosić wywiad brytyjski o pomoc w sprawie przyjaciółki. Otrzymuje rozkaz, by udać się na bal debiutantek i tam jako gość zebrać informacje o portugalskim biznesmenie Manuelu Da Silvie. Donia Manuela wpada na pewien pomysł, jak pomóc Paquicie. Wizyta na balu nie przebiega zgodnie z planem Siry. Ignacio załatwia Paquicie nowe dokumenty. Sira nadal nie wie, kto ją śledzi.

Krawcowa z Madrytu odc. 12 streszczenie

Sira korzysta z zaproszenia klientki i nadejście roku 1941 świętuje na balu w madryckim kasynie. Podczas przyjęcia dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Kobieta otrzymuje też kolejne zadanie od brytyjskiego wywiadu. Donia Manuela pomaga jej zwabić Frau Steling do pracowni. Plany Siry krzyżuje pechowa wizyta na koncercie.

Obsada

W roli głównej serialu Krawcowa z Madrytu występuje Adriana Ugarte, która wcieliła się w Siri. Poza tym w serialu zobaczymy również m.in. takich aktorów jak: Francesc Garrido, Carlos Santos, Alba Flores, Hannas New, Tristan Ulloa, Ben Temple.

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.