Serial Krawcowa z Madrytu ile odcinków? Streszczenia odc. 16, 17 ostatni

Krawcowa Madrytu odcinek 16, 17 streszczenie. Hiszpański serial po polsku można ponownie oglądać w TVP 2 od poniedziałku 31 maja. Ile odcinków ma serial? Gdzie obejrzeć powtórki w internecie i o czym opowiada fabuła?

Serial Krawcowa z Madrytu – ile ma odcinków?

W poniedziałek 31 maja w telewizji TVP 2 wyemitowany zostanie nowy serial Krawcowa z Madrytu. Widzowie mieli okazję oglądać go już trzy lata temu w TVP 1 i cieszył się wtedy dużym zainteresowaniem.

Ile odcinków ma Krawcowa z Madrytu? W Hiszpanii serial został podzielony na 11 epizodów, ale w Polsce można obejrzeć 17 odcinków.

Serial Krawcowa z Madrytu po polsku w TVP 2 można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40. W środę emisja ostatnich odcinków 16 i 17. Niestety Krawcowa z Madtyru 18 i 19 nie powstał.

Krawcowa z Madrytu VOD – powtórki w internecie

Powtórki hiszpańskiego serialu w telewizji nie będą dostępne. Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to pozostaje przeczytać streszczenia odcinków lub poszukać Krawcowa z Madrytu VOD.

Wszystkie odcinki serialu Krawcowa z Madrytu można obejrzeć w internecie za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 2.

Streszczenie odcinków serialu Krawcowa z Madrytu

Krawcowa z Madrytu odc. 10 streszczenie

Beigbeder jest przeciwnikiem przystąpienia Hiszpanii do wojny, więc zostaje aresztowany. Rosalinda musi uciekać z Niemiec, a Sira wyjeżdża do Madrytu, gdzie otwiera pracownię krawiecką i działa jako szpieg na rzecz Anglików. Ignacio, jej dawny narzeczony, pracuje w urzędzie bezpieczeństwa i podejrzewa ją o pracę na rzecz wroga.

Krawcowa z Madrytu odc. 11 streszczenie

Sira decyduje się poprosić wywiad brytyjski o pomoc w sprawie przyjaciółki. Otrzymuje rozkaz, by udać się na bal debiutantek i tam jako gość zebrać informacje o portugalskim biznesmenie Manuelu Da Silvie. Donia Manuela wpada na pewien pomysł, jak pomóc Paquicie. Wizyta na balu nie przebiega zgodnie z planem Siry. Ignacio załatwia Paquicie nowe dokumenty. Sira nadal nie wie, kto ją śledzi.

Krawcowa z Madrytu odc. 12 streszczenie

Sira korzysta z zaproszenia klientki i nadejście roku 1941 świętuje na balu w madryckim kasynie. Podczas przyjęcia dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Kobieta otrzymuje też kolejne zadanie od brytyjskiego wywiadu. Donia Manuela pomaga jej zwabić Frau Steling do pracowni. Plany Siry krzyżuje pechowa wizyta na koncercie.

Krawcowa z Madrytu odc. 13 streszczenie

Sira za wszelką cenę chce się wkraść w łaski Da Silvy. Jest zainteresowana jego współpracą z nazistami. Mężczyzna zaprasza ją do Portugalii. Kiedy Sira tam przyjeżdża, wszędzie towarzyszy jej wyznaczony przez Da Silvę szofer, który śledzi każdy jej krok. Ważną postacią okazuje się jego sekretarka, Beatriz Oliveira. Sira na miejscu spotyka Marcusa, ale udaje, że go nie zna.

Krawcowa z Madrytu odc. 14 streszczenie

Beatriz zgadza się pomóc Sirze, która chce za wszelką cenę zdobyć dowody na współpracę Da Silvy z nazistami. Sira postanawia przejąć mikrofilm, który Da Silva dostał od Niemców. Dowiaduje się też, że mężczyzna postanawia się pozbyć niewygodnych dla niego ludzi. Jest wśród nich Marcus Logan. Sira chce go ratować.

Krawcowa z Madrytu odc. 15 streszczenie

Sira po kryjomu odwiedza Rosalindę w Lizbonie. Prosi przyjaciółkę o kontakt z Marcusem. Rosalinda wymyśla ryzykowny plan spotkania w klubie. Da Silva próbuje zdobyć względy Siry. Marcus namawia Sirę, by razem wyjechali z Portugalii. Sira wybiera się na przyjęcie w posiadłości Da Silvy. Czeka ją bardzo trudna misja.

Krawcowa z Madrytu odc. 16 streszczenie

Sira szykuje się do wyjazdu z Portugalii. Niespodziewanie w hotelu zjawia się ranny Marcus. Da Silva odkrywa, że został oszukany przez Sirę i zleca jej zabójstwo. Marcus w ostatniej chwili pomaga Sirze w ucieczce, jednak rusza za nimi pościg. Dzięki odwadze Siry, para bezpiecznie wraca do Madrytu.

Krawcowa z Madrytu odc. 17 streszczenie

Da Silva odkrywa, że Sira ukradła mu mikrofilm. Żeby ratować swoją skórę, musi go odzyskać, dlatego porywa Sirę i dzwoni do brytyjskiego agenta z propozycją. W ratowaniu kobiety pomaga jej ukochany Marcus. Dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Sira przedstawia wszystkim swojego ojca i przeprowadza poważną i szczerą rozmowę z Marcusem. Od tej rozmowy zależy ich wspólna przyszłość.

Obsada

W roli głównej serialu Krawcowa z Madrytu występuje Adriana Ugarte, która wcieliła się w Siri. Poza tym w serialu zobaczymy również m.in. takich aktorów jak: Francesc Garrido, Carlos Santos, Alba Flores, Hannas New, Tristan Ulloa, Ben Temple.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo