Serial Krawcowa z Madrytu ile odcinków? Streszczenia szczegółowe odc. 15, 16, 17

Krawcowa Madrytu ile odcinków? Hiszpański serial po polsku można ponownie oglądać w TVP 1 od środy 2 sierpnia. Gdzie obejrzeć powtórki w internecie i o czym opowiada fabuła?

Serial Krawcowa z Madrytu – ile ma odcinków?

Od środy 2 sierpnia w telewizji TVP 1 oglądać można serial Krawcowa z Madrytu. Widzowie mieli okazję oglądać go już wcześniej i cieszył się wtedy dużym zainteresowaniem.

Ile odcinków ma Krawcowa z Madrytu? W Hiszpanii serial został podzielony na 11 epizodów, ale w Polsce można obejrzeć 17 odcinków.

Serial Krawcowa z Madrytu po polsku w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

,

Krawcowa z Madrytu VOD – powtórki w internecie

Powtórki hiszpańskiego serialu w telewizji nie będą dostępne. Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to pozostaje przeczytać streszczenia odcinków lub poszukać Krawcowa z Madrytu VOD.

Wszystkie odcinki serialu Krawcowa z Madrytu można obejrzeć w internecie za darmo i bez rejestracji na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam zawsze po premierze w TVP 1.

Streszczenie odcinków serialu Krawcowa z Madrytu

W naszym serwisie znajdziesz streszczenia wszystkich odcinków serialu.

Krawcowa z Madrytu odc. 14 streszczenie

Beatriz zgadza się pomóc Sirze, która chce za wszelką cenę zdobyć dowody na współpracę Da Silvy z nazistami. Sira postanawia przejąć mikrofilm, który Da Silva dostał od Niemców. Dowiaduje się też, że mężczyzna postanawia się pozbyć niewygodnych dla niego ludzi. Jest wśród nich Marcus Logan. Sira chce go ratować.

Krawcowa z Madrytu odc. 15 streszczenie

Sira po kryjomu odwiedza Rosalindę w Lizbonie. Prosi przyjaciółkę o kontakt z Marcusem. Rosalinda wymyśla ryzykowny plan spotkania w klubie. Da Silva próbuje zdobyć względy Siry. Marcus namawia Sirę, by razem wyjechali z Portugalii. Sira wybiera się na przyjęcie w posiadłości Da Silvy. Czeka ją bardzo trudna misja.

Krawcowa z Madrytu odc. 16 streszczenie

Sira szykuje się do wyjazdu z Portugalii. Niespodziewanie w hotelu zjawia się ranny Marcus. Da Silva odkrywa, że został oszukany przez Sirę i zleca jej zabójstwo. Marcus w ostatniej chwili pomaga Sirze w ucieczce, jednak rusza za nimi pościg. Dzięki odwadze Siry, para bezpiecznie wraca do Madrytu.

Krawcowa z Madrytu odc. 17 streszczenie

Da Silva odkrywa, że Sira ukradła mu mikrofilm. Żeby ratować swoją skórę, musi go odzyskać, dlatego porywa Sirę i dzwoni do brytyjskiego agenta z propozycją. W ratowaniu kobiety pomaga jej ukochany Marcus. Dochodzi do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Sira przedstawia wszystkim swojego ojca i przeprowadza poważną i szczerą rozmowę z Marcusem. Od tej rozmowy zależy ich wspólna przyszłość.

Obsada

W roli głównej serialu Krawcowa z Madrytu występuje Adriana Ugarte, która wcieliła się w Siri. Poza tym w serialu zobaczymy również m.in. takich aktorów jak: Francesc Garrido, Carlos Santos, Alba Flores, Hannas New, Tristan Ulloa, Ben Temple.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo