Kruk sezon 4 kiedy? Czy będzie kolejny sezon (data premiery)

Kruk sezon 4 kiedy data premiery? Fani serialu po obejrzeniu trzeciej części zastanawiają się czy jest szansa na nowe odcinki. Niestety nie mamy dobrych informacji.

Czy powstanie Kruk sezon 4?

Sezon 3 serialu Kruk zatytuowany „Jak tu ciemno” premierę miał w grudniu 2022 roku i podobnie jak poprzednie liczył sześć odcinków. Jeszcze przed datą premiery pojawiły się informacje, że będzie to finał serialu.

Oczywiście po obejrzeniu sezonu 3 sporo osób chciałoby, aby historia Adama Kruka była kontynuowana. Czy jest na to szansa i kiedy Kruk sezon 4 miałby datę premiery? Niestety na ten moment nic nie wskazuje na to, że nowe odcinki mogą powstać.

Twórca i scenarzysta Jakub Korolczyk w najbliższym czasie planuje prace nad nowym serialem. Co to będzie? Tego nie wiadomo, ale patrząc na to jakim sukcesem okazał się Kruk, to można z zaciekawieniem oczekiwać szczegółów.

,

Kruk odc. 1 online za darmo

Serial Kruk można obejrzeć na platformie Canal+ Online. Ile ma odcinków? Każdy sezon składa się z sześciu. Widzowie, którzy nie obejrzeli jeszcze tej produkcji mają świetną okazję, aby zapoznać się z serialem, ponieważ sezon 1 można obejrzeć za darmo, bez konieczności wykupywania pakietu.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo